Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok/nők! Nektek mennyi idő...

Lányok/nők! Nektek mennyi idő utan lett rendszeres a menzesz, hány éves korotokra?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A helyzet az, hogy 13 évesen jott meg először. Most 18 vagyok, de ez idő alatt, hol volt hol nem. Sosem volt különösebb bajom vele, a hasam sem görcsöl annyira, nem erős a vérzés stb. Beszeltem erről nogyogyasszal, azt mondta semmi baj, mivel olyan június óta rendeződött. Azonban most megint ugy áll a helyzet, higy oktober 30-an jött meg utoljára, es azota semmi. Ami meg erdekelne, hogy így lefekudhetek a barátommal? A hétvégére lett beszelve a dolog, ez lenne az első. De nem tudom, hogy így, hogy most kimaradt a mensim nem-e csak artanek ezzel.

Köszönöm!



2016. dec. 7. 23:26
 1/5 anonim ***** válasza:

Emlékeim szerint 12 évesen már rendszeres volt. Sosem írogattam, de feltűnt volna, ha kimarad.

De ismerek olyat, akinek sosem lett rendszeres. Nem gond, így is születtek gyermekei és nem lett belőle gondja. Ez azért ritka, de a több éves rendezetlen menses normális.

Nem tudom, mit árthatna a szex, de igazán nem értek hozzá, így ennek megválaszolását meghagyom másnak.

2016. dec. 7. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 11 évesen jött meg először, most 20 vagyok, és tabletta nélkül rendszertelen a mai napig. Az orvosok semmilyen problémát nem találtak, egyszerűen csak ilyen vagyok.

Miért ne fekhetnél? Védekezzetek, és nem lesz baj.

2016. dec. 8. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nekem kb 11-12 evesen jött meg eloszor, aztan fel evig semmi. kesobb szinte halal pontosan megjott mindig. baratoddal bajod biztos nem lesz belole. nem lehet, h nagyon ingazik a sulyod es azert marad ki? vagy ha esetleg antibiotikumoztal meg annal is elofordulhat.
2016. dec. 8. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nyugodtan lehet szexelni, csak a barátod húzzon gumit. Attól, hogy nem rendszeres a mensid, még teherbe tudsz esni. Kellemes lepedőgyűrést! :D

20L

2016. dec. 8. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem ha jól emlékszem olyan 12 évesen jött meg. Az első kettőnél kb. le se esett hogy az az mert annyira kevés volt. Aztán harmadikra egyértelmű lett. De a rendszerességgel sose volt gond, talán egyszer marad ki, de az is az elején. 13 éves koromra tuti, hogy rendszeresen jött. 18 éves korodra, sztem már rég rendszeresnek kellene lennie, de nem vagyok orvos. Ennyi idősen simán elmehetnél nőgyógyászhoz, nem hinném, hogy kapásból hormonokkal akarna tömni, csak megnyugtatásképp.
2016. dec. 8. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!