Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 21 éves lány vagyok, párkapcso...

21 éves lány vagyok, párkapcsolatban élek. Eddig nem volt a menstruáciommal nagyobb baj?

Figyelt kérdés

Igaz hogy mindig a hónap elején szokott meg jönni, nem pontosan de mindig meg jön.

De ebben a hónapban még nem jött meg, felvagyok nagyon pufadva, sokat pisilek, sokat eszek, neha gorcsolok es faj a derekam is, hányingerem is van néha.

Ez terheség? vagy a menstruáció tünetei mert már volt ilyen hogy a hónap végén jött meg?



2016. dec. 25. 09:03
 1/8 anonim ***** válasza:
Együttlétkor mindig megfelelően védekeztek?
2016. dec. 25. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

bocsi elfelejtetem oda írni hogy védekezünk mindig.

De most 2-3 hete volt, hogy kiszakadt az ovszer, ezt mi csak utana vettük észre.

2016. dec. 25. 09:10
 3/8 anonim ***** válasza:
Elment benned miután kiszakadt az óvszer?
2016. dec. 25. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Igen, utána vettük észre mikor már végeztünk, hogy ki volt szakadva.

Nem tudom tényleg mi lehet a baj, mert időként görcsölni szoktam, de csak kb 10 percig. Most is enyhén görcsölök, és bárnáztam is tegnap.

2016. dec. 25. 09:40
 5/8 anonim válasza:
100%

Miért nem vettél be esemény utánit?

Így bizony van esély a terhességre. Ha már olyan időben vagy, tesztelj!

2016. dec. 25. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez esetben van rá jó esélyed. Most két féle variáció létezik. Vagy terhes vagy és a tünetek adják magukat, vagy bemeséled magadnak és te generálod a tüneteket, ráadásul a stressz miatt késni is fog rendesen. Vegyél tesztet, vagy megnyugtat vagy igazolja a félelmed.
2016. dec. 25. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Elég esélyes, hogy bekaptad a legyet. Miután kiszáradt gumi, ez eszedbe se jutott?!

20N

2016. dec. 25. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
*kiszakadt
2016. dec. 25. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!