Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, nektek a kis mell jön...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, nektek a kis mell jön inkább be vagy a nagyobb?

Figyelt kérdés
Nekem kicsi, és elég rossul érzem magam miatta, mert a pasiknak a nagyok szoktak tetszeni. 22/L

2016. júl. 7. 00:34
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
Az átlagos és a kicsi tetszik, dede nem azt mondom, hogy a nagyokat megvetem, mert van olyan mikor jó lenne, de ettől függetlenül a kicsi/átlagos az, ami számomra a vonzó kategória
2016. júl. 7. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ne érezd magad rosszul miatta, nekem mindig az olyan lányok tetszettek, akiknek kicsi, ők sokkal lányosabbak. a közepes is lehet jó, a nagyot viszont ki nem állhatom. nem nőies, nem lányos, nekem az abszolút nem tetszik, kivéve ha szilikon. de ha meg szilikon, akkor is csak akkor tetszik, ha a nő egyébként nem túl műanyag, és akkor is inkább csak erotikus modelleken, színésznőkön. az életben senkitől se várnám el
2016. júl. 7. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
100%
Még mindig a 65A-75C.
2016. júl. 7. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%

Nekem határozottan a kisebb jön be. Nem tudom hogy miért.

23F

2016. júl. 7. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
100%

inkább fenék párti vagyok, volt barátnőmnek marokba illő mellei voltak, nagyon szerettem őket...mellnél mind1 nekem...

belsőre a nagyon kedves lányok vonzanak, lehet 10/10-es teste (nálam az a nőiesen telt kategória), ha belső nem jön be, akkor nem kell...


23F

2016. júl. 7. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%
A kicsi tetszik :) azért mert egyszerűen nekem sportosabbnak, feszesebbnek tűnik és sokkal jobban vonz :) 24/f
2016. júl. 7. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
29%

Csak C-D és felette, ha a nő nem dagadt. Akik kicsit mondanak azoknak 90%-a csak puncit akar, bármilyen legyen.


Fenék egyáltalán nem érdekel, mivel kevesebb mint 6 hónap alatt nullából 10-es feneket lehet csinálni, ha érti valaki, hogy mit csinál. Tehát lényegtelen.


A nagy mell biológiai-evolúciós szempontból vonzza a férfiakat, az ilyen nővel létrehozott utódnak nagyobbak a túlélési esélyei. Minden ettől való eltérés valamilyen pszichológiai-biológiai módosulás a férfi részéről (akár "pozitív", akár negatív ez).

2016. júl. 7. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
82%

"Csak C-D és felette, ha a nő nem dagadt. Akik kicsit mondanak azoknak 90%-a csak puncit akar, bármilyen legyen."


Ugye az nem titok, hogy mennyire sötét vagy?


"A nagy mell biológiai-evolúciós szempontból vonzza a férfiakat, az ilyen nővel létrehozott utódnak nagyobbak a túlélési esélyei. Minden ettől való eltérés valamilyen pszichológiai-biológiai módosulás a férfi részéről (akár "pozitív", akár negatív ez)."


Kár, hogy ezt nem lehet bizonyítani, tehát csak valami buggyant ember elmélete. Lehet, hogy a tiéd, bár kétlem, hogy képes lennél magadtól még ennyit is kitalálni. A kis mell egyébként sokkal fiatalosabb, lányosabb, vékonyabb, egészségesebb külsővel szokott együtt járni, ami szintén a "jó gének" jele, szóval már ez is megkérdőjelezi a bizonyíthatatlan elméletedet. Nem beszélve arról, hogy nem lennének ma már kis mellű vagy viszonylag kis mellű lányok, ha igazad lenne, de legalábbis nem ilyen sok. Szerintem inkább ők vannak többségben, és a tőgyek ritkák, szóval az evolúció vagy eltévesztett valamit véletlenül, vagy picikét bonyolultabb dolog, mint te hiszed. :D


Ja, és nem gépek vagyunk, még az állatok se azok, szóval az, hogy valamire ki lettünk találva, még nem jelenti azt, hogy nem lehet millióféle gondolkodásunk, életmódunk, ezeket nem befolyásolhatják kulturális vagy társadalmi hatások. Tehát, hogy többek vagyunk annál, mint egy egyszerű, természet által legyártott robot. Ha nem így látod, keress egy durungot, mint amilyen te is vagy, költözz be egy tágas barlangba, és élj úgy, amire szerinted az evolúció kifejlesztett minket. Még ő is ki fog röhögni érte. :DDD

2016. júl. 7. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 RRR ***** válasza:
100%

attól is függ kin figyelnek

ne érezd magad rosszul,mert pont e miatt fognak kerülni,nem az édes melleid miatt

2016. júl. 7. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
54%
Tény hogy a nagyobb mellet jobb szopogatni, de ha kicsi akkor viszont legyen sportos a teste.
2016. júl. 7. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!