Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A lány vagy a fiú vegye az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lány vagy a fiú vegye az óvszert? Vagy ez mind1? Minden nagyobb helyen lehet kapni? És ugye kiadják 18 év alatt is?

Figyelt kérdés
Még kezdő vagyok a "szakmában", szóval lécci segítsetek.
2009. aug. 23. 11:37
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
67%

én is kezdő vagyok,de amúgy tuti kiadják,hiszen ha belegondolsz,hogy hány 18év alatti él szexuális életet elég érdekes lenne ha nem adnák ki.Akkor kicsit többen élnénk az országba...

Szerintem tök mindegy ki veszi meg az óvszert.A lány is megveheti szerintem ugyanúgy mint a pasi,csak nem árt ha tudja milyen méret kell:D De ilyen esetre a legjobb ha együtt veszik meg.

14/L

2009. aug. 23. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
82%

Az óvszer eladhatósága nincs életkorhoz kötve.

Természetesen a fiúnak kell megvennie, hiszen ő fogja használni.

Az előző válaszoló pedig nem tudom mire gondol a mérettel kapcsolatban. Óvszerből általában egy európai szabvány méret van a boltokban. Tehát nincs különböző méret mint a ruháknál hogy pl L-es, S-es, stb.

2009. aug. 23. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
76%

Mi az ,hogy a fiú fogja használni ?:D

Szerintem együttesen használja a fiú meg a lány :)

És igen általában 1 méret van ,de lehet szerezni másmilyet is ,de amik ki vannak téve az általában az átlagos méretre van ,és ezért az emberek nagy részének jó is :)

2009. aug. 23. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
60%
Az, hogy a fiú fogja fölhúzni magára. Hüvelygyűrű esetén sem a fiú megy a nőgyógyászhoz.
2009. aug. 23. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
90%

Kiadják 18 év alatt is! Ez meg hülyeség, hogy ha a fiú használja, akkor a fiú vegye...szerintem ugyanúgy érdeke egy lánynak, hogy ne essen teherbe, mint a fiúnak:D

Egyébként, de vannak különböző méretek...-.-'

Nézd meg a durex honlapját! van olyan óvszer pl, ami 16 cm felett jó stb!

18L

2009. aug. 23. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
80%

Én fiú vagyok és nekem eszembe nem jutna egy lánnyal megvetetni az óvszert! Szerintem arról inkább egy fiúnak illene gondoskodnia.

Nem értem ezt a 16cm feletti dolgot. Ha valakinek 16cm alatti a mérete, akkor nem tekeri végig. Tehát kis túlzással egy fél méteres óvszer is jó 8 centis szerszámra. Eltérés a különböző szabványok között általában az átmérőben szokott lenni.

2009. aug. 23. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
83%
Tudod előző, van olyan hogy vastagság...
2009. aug. 23. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
91%

"a fiú fogja használni"..." a fiú huzza fel"...

és mi van akkor ha én huzom fel neki?:D

hülyeség.Bár már jóideje inkább fogamzásgátlót szedek,de még gumiztunk,ugyanugy vettem énis,vagyis inkább csak én,párom max autosboltba megy el...

22/L

2009. aug. 23. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
hogyne adnák ki ez nem alkohol... az óvszert a fiú vegye, jó ha a lánynál is van 1-2, de ez alapvetően a pasi dolga.
2009. aug. 23. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

Tudod, 12:14 a hossz és a vastagság között nincs összefüggés. Van akinek rövidebb, de tömzsibb van és van akinek hosszabb, de vékonyabb.

Ha észre vetted volna, pont ezért írtam, hogy a szabványok között átmérőben van általában a különbség.

2009. aug. 23. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!