Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért járok így minden hónapba...

Miért járok így minden hónapban? 14/l

Figyelt kérdés

Szóval:

Mindig megvan minden jele annak hogy meg fog jönni: hangulatingadozás, pattanás, először sok aztán semmi folyás, mell feszülés /fájdalom

Fel is vagyok készülve rá hogy bármikor megjöhet

Aztán végül nem jön meg

Utoljára szeptember 12.-én mestruáltam

(Eddig se volt szabályos, mindig 40-60 nap között jött meg)

Szóval arra lennék kíváncsi, hogy miért van az hogy meg akar jönni, aztán mégse?!



2016. dec. 26. 07:56
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia ! 14-éves lány vagy.Van akinél ilyenkor kezdődik a menstruáció,van akinél 13-évesen.Ha én lennék a helyedben beszélnék erről a háziorvossal.Hiszen ő az aki mindent tud a kartonodból.Lehet,hogy szedsz valamilyen gyógyszert ami erre hatással van.Mi itt csak tippelgethetünk...
2016. dec. 26. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Csak találgatni tudok....

Valószínűleg peteérésed már van, azért a tünetek. De nem termel a szervezeted elég progeszteront ahhoz, hogy meg tudjon vastagodni a méh nyálkahártyája, így nincs is, ami leváljon.

És mivel csak 14 éves vagy, a hirmonháztartásod még alakulóban, így ennek kb. 16 éves korodig nem is tulajdonítanék nagy jelentőséget.

2016. dec. 26. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat
2016. dec. 26. 10:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!