Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet ez? Talán hüvelygomba...

Mi lehet ez? Talán hüvelygomba? Akinek már volt hasonló panasza kérem írja le mi segített. Köszönöm.

Figyelt kérdés

Több mint 9 hónapja együtt vagyunk a barátommal. Júniusban feküdtünk le először,de az annyi volt,hogy félig benyomta,mondtam hogy hagyja abba mert fáj.Aztán igazából augusztusban kezdtünk el rendszeres nemi életet élni.. Legeslegelső barátom,vele csókolóztam először és vele csináltam mindent..

Még is elkaptam valami fertőzést és tegnap ahogy szeretkeztünk nagyon fájt a hüvelyem,égett is.Már az ujjazásnál is nagyon fájt pedig nedves voltam! Még nem voltam nőgyógyásznál,de a canesten combit használom mindennap.


2017. jan. 1. 22:21
 1/2 anonim ***** válasza:

Semmit ne használj, amíg nem tudod, mi a bajod. Lehet, hogy valami bakteriális. Menj el orvoshoz, majd ő megmondja, mi a baj.

És igen, kaphatsz el úgy is fertőzést, ha nem fekszel le fűvel-fával, sőt, akkor is, ha szűz vagy. Ezeknek a többsége nagyon egyszerűen kezelhető.

2017. jan. 2. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Fertőzést elkapni nem nagy kihívás, szinte bárhol össze lehet őket szedni akkor is, ha partnered sincs. Vagy gombás vagy bakteriális fertőzésed van. Menj dokihoz, ő majd felírja a megfelelő szert rá. Mondd, hogy a párodnak is adjon valamit, mert a férfiak általában csak hordozzák ezeket, és rajtuk nincs tünet. Ettől függetlenül kezelni kell őt is, különben oda-vissza adogatjátok egymásnak. Természetesen mostantól a kezelés végéig tilos a szex.

20N

2017. jan. 2. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!