Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mikor és hogyan kell a fogamzá...

Mikor és hogyan kell a fogamzásgátló szedésében szünetet tartani? Kell-e egyáltalán?

Figyelt kérdés
Másfél éve szedem a fogamzásgátlót. 19L

2017. jan. 4. 19:40
 1/6 anonim ***** válasza:

Én két éve szedem a Yadinet, azt mondta a doki, hogy nem kell szünetet tartani (csak a hét naposat), hanem lehet szedni addig, amíg gyereket nem akarok. Nyilván, ha már közti vérzésed is van, akkor érdemes váltani, de ezt sose magad döntsd el, hanem kérd ki egy doki véleményét. :)

20N

2017. jan. 4. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
80%
Nem kell. A szervezetet (hormonrendszert) jobban megterheli a változás,mint a gyógyszer folyamatos szedése.
2017. jan. 4. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
54%

Nekem ajanlotta a dokim.

1,5-2 èvente (2-3 hónap) 2èvente tartottam is

2017. jan. 5. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
54%
Es nem tortent semmi Valtozas
2017. jan. 5. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
52%
3.,4! Nem azért,mert változás történik,hanem azért,mert kisebb megeterhelés a szervezetnek egy "beállított" mesterséges hormonszinten tartás,mint a váltakozás.
2017. jan. 5. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Akkor nem ajanlotta volna a magandokin. Szerintem szemelyfuggo is.

Nem terhelt meg, lehet h van akit megterhel. :) gondolom valtozo. Magamtol nem szuneteltem volna.

Semmibajom nem lett, gyerekeim is születtek! :)

2017. jan. 5. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!