Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Sex utáni erős vérzés? Mi ez?

Sex utáni erős vérzés? Mi ez?

Figyelt kérdés

Ma éjjel szeretkeztem a barátommal (18/L) , és sex után erős vérzést tapasztaltam, eddig is volt hasonló de akkor csak egy nagyon picit vérzett,épp csak egy pár csepp..

Hozzátenném hogy ő az első nekem, és nár vagy 3 hete veszítettem el a szüzességem, esetleg köze lehet hozzá?


2017. jan. 13. 05:40
 1/5 anonim ***** válasza:

Magyarul szexnek nevezik, nem sexnek. A falra tudok mászni ettől.

Egyébként ha vadul csináltátok, simán lehet, hogy megsértette a hüvelyedet (akár ujjazás közben is). Fájt közben? Mennyire erős a vérzés?

20N

2017. jan. 13. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Kelloen felizgatott? Mert en is 3 hete vesztettem el, de amikor eloszor csinaltuk, akkor is szoltam, hogy meg nem vagyok kesz es akkor meg elojatekoztunk. Es ez most is igy van. Az elsonel meg mindig ra kell dolgoznia, hogy ne fajjon. Lehet neked is ez a baj, es lehet azert verzel. Bar en az elsonel se vereztem. De lehet legjobb lenne elmenni dokihoz.
2017. jan. 13. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Sex??????????
2017. jan. 13. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
53%
Az a szo a SZEX, egyábként pedig irány a nőgyógyász, mert ez lehet mioma, akármi. Pweersze, lehet, hogy csak felsértett, de akkor max.pecsételnél, szoval vszeg komolyabb.
2017. jan. 13. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
55%
Ha nagy a farka, akkor a méhnyakrák sanszos lehet idővel. Folyamatos böködés mellett nagy farkúakkal, az vérzést okoz, és gyulladt sebet a méhszájon, ami soha nem tud begyógyulni rendesen. És mivel hosszú ideje áll fenn, ebből lesz egy jó kis méhnyakrák.
2017. jan. 14. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!