Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Peteérés hiánya?

Peteérés hiánya?

Figyelt kérdés

2-3 éve történt,hogy egyszer,egyszer kimaradt a menzeszem. Tavaly ezt meguntam és elmentem nőgyógyászhoz,aki másnapra beutalt vérvételre ill. 90 perces vérvételre és hüvelyi\hasi ultrahangra.Az ultrahangos doktornő azt mondta nincs nagy baj,nyugodjak meg.

Következő héten a nőgyógyász is megerősítette,hogy jók az értékeim csak 3 tér el az átlagostól,de az sem vészes,majd jött a hideg zuhany: nincs peteérés,ezért nem menzeszelek. Beutalt az endokrinológiára,ahova még nem jutottam el mivel pár hónapja kezdtem el dolgozni.

A kérdésem csak annyi lenne,hogy mire számíthatok az endokrinológián? Vajon mik a további teendők? Van,aki hasonló cipőben jár?

20 éves vagyok,2 éves párkapcsolatban élek és pár év múlva szeretnénk babát.

Köszönöm,hogy elolvastad :)



2017. jan. 17. 19:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem kell felni, endokrinologian is csak kerdezgetnek, hormonsor (vervetel, de bizonyos hormonsorokat csak szakorvos kerhet), esetleg UH (pajzsmirigy meg ilyesmi)... nem csinalnak semmi fajdalmasat vagy kellemetlent. Valoszinuleg kapsz majd valami gyogyszert (hormonjavitot, vagy hormonpotlast), ami rendberak, lesz peteeresed.
2017. jan. 17. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm :)

Nem a félelem tart vissza,csak az,hogy mennyire lesz hosszadalmas a folyamat,mire visszaáll minden ... :)

2017. jan. 17. 19:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!