Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A nőgyógyász ki tudja mutatni,...

A nőgyógyász ki tudja mutatni, hogy volt e már szexuális kapcsolatom?

Figyelt kérdés
Úgy tudom csak azt tudja kimutatni ha átszakadt a szűzhártya, de az bármitől lehet nem? Fontos lenne, értelmes válaszokat! Előre is köszönöm!
2010. máj. 5. 20:05
 1/8 anonim ***** válasza:
Bármitől átszakadhat a szűzhártya de a doki első körben nem vibrátorra fog gondolni :)
2010. máj. 5. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
bármitől nem szakadhat át.....amúgy nem mindegy? nem mondhatja el senkinek
2010. máj. 5. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
csak azt tudja kimutatni, hogy nemvagy intakt. azaz érintetlen, de hogy mitől azt nem. max ha közvetlenül a vizsgálkat előtti órákban történt az aktus és van kicsorgó nyoma...
2010. máj. 5. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
igen kitudja.az egy dolog,ha pl.sporttól átszakad a szűzhártyád,de ha már nem vagy szűz akkor már a hüvelyed is másképp néz ki,főleg ha rendszeresen szexelsz,vagy masztizol.
2010. máj. 5. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

2. válaszoló, éppen ezaz, hogy "nem mondja el senkinek"... elmondja ha a szülő kíváncsi rá...gondolom.

És mielőtt jönnének a nagy ötletek, nem 13 éves vagyok, 17 leszek.

Csak anyám elég maradi és ha megtudja, hogy már nem vagyok szűz...elég ideges lesz.. :S

2010. máj. 5. 20:19
 6/8 anonim ***** válasza:
mivel nem gyerekkorú, hanem fiatalkorú vagy ezért a te beleegyezésed nélkül nem mondhat el semmit. a hüvely pedig nem változik semmitől! még a szüléstől sem, csak és kizárólag a méhszáj állapotából tudják, hogy szült-e valaki.
2010. máj. 5. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
semmit nem mondhat a szüleidnek, ha te erre nem adsz neki felhatalmazást, el se kell menjen veled anyukád a vizsgálatra
2010. máj. 5. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

a te magánügyed egyébként,hogy szűz vagy-e.az én szüleim se fogadták volna el,ezért nem mondtam el nekik.

és az orvos nem mondhat el senkinek semmit.

2010. máj. 5. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!