Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha eddig nem hatott a kúp már...

Ha eddig nem hatott a kúp már nem is fog?

Figyelt kérdés
Múlt hét szerdán kezdtem el, vasárnap kell elfogynia, de nem használt. Holnap menjek nőgyógyászhoz? Hüvelygyulladásom van.

2017. jan. 26. 19:49
 1/9 anonim ***** válasza:
Miből gondolod ,hogy nem hatott ? A tünetek ugyanazok?
2017. jan. 26. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen, sőt rosszabb.
2017. jan. 27. 07:01
 3/9 anonim ***** válasza:
Akkor feltétlen menj el ma , mert jön a hétvége és a kórházi ügyeleten az ilye problémát nem igen nézik jó szemmel , egy kellemetlenséget megspórolhatsz . Jobbulást!
2017. jan. 27. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Csak félek, hogy elhajt, mert még van kúp. De az a 3 db már nem hiszem hogy osztana-szorozna.
2017. jan. 27. 08:12
 5/9 A kérdező kommentje:
Antibiotikumtól jött ki. Szerinted jó ötlet lenne hüvelyflóra helyreállítót használni előbb aztán visszamenni?
2017. jan. 27. 08:14
 6/9 anonim ***** válasza:
Saját tapasztalatból írom én is jártam már így de én a kúp mellé kaptam szajonát bevehető 1db os gyógyszert is nem tudom prívát jársz e orvoshoz ? Ha nem megtudlak érteni ,hogy félsz mert teljesen más a hzzáállás az sztk ban Én ajánlóm egy jó prívát orvos felkeresését ha nem most a későbbiekben mivel nő vagy még nagyon sok probléma lehet az életed során ezen a téren /persze nem ezt kívánom/ és nem mindegy hogy van egy megbízható jó orvosod akitől nem kell féned és bármilyen problémával fordulhatsz hozzá !
2017. jan. 27. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Priváthoz járok, de elég kioktató.
2017. jan. 27. 08:57
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem merek tőle kérdezni semmit.
2017. jan. 27. 08:57
 9/9 anonim ***** válasza:
Akkor keress másikat! A nőgyógyásszal bizalmas viszonyba kell hogy legyen az ember mert az élet során kerülhetünk "kínos " helyzetbe is . Legfőképp senki nem szeretné ha ítélkeznének felette! Mi fizetünk azért hogy segítsen gyógyítson és ne ítélkezzen . Nem gyomorideggel szeretnék a saját pénzémért orvoshoz menni!A kérdésedre aválasz kérdezd meg a patikába hogy lehet e kúp mellet ilyen hüvelyflóra helyreállítót szedni
2017. jan. 27. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!