Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miert nem hat a frontin?...

Miert nem hat a frontin? Eddig mindig hatott.

Figyelt kérdés
Elalvashoz 1,5mg frontint szedek, most is bevettem es egyszeruen nem hat, nem tudok aludni, vegyek be megegy szemet? Valakinek valami tipp? Elore is koszonom a valaszokat!

2015. nov. 6. 00:28
 1/2 Salx Narval ***** válasza:
Én nem biztatnálak önkényes adagemelésre bár valószínűleg nem okozna problémát. Reggel hívd fel a dokidat és tőle kéj tanácsot ilyen esetekre. Esetleg próbálkozz nyugtató teákkal, teakeverékekkel, vagy a hatóanyagaikat tartalmazó készítményekkel, persze ezt is érdemes megbeszélni az orvossal.
2015. nov. 6. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hozzászoktál.Úgy működik,mint a drog,és legalább ugyanolyan káros is.A problémáidat ne ilyen módszerekkel oldd meg,mert ez ördögi körbe vezet előbb-utóbb.Tudom,most magadban elküldesz anyámba,hogy könnyű osztanom az eszet a billentyűzet mögül.De tényleg ez a helyzet.Engem kezeltek pszichiátrián.Semmit nem oldanak meg a nyugtatók,amíg az ember nem néz szembe a félelmeivel.Akkor meg már nem kell pirula.
2015. nov. 6. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!