Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A porcerősítő és az ízület...

A porcerősítő és az ízület védő ütik egymást?

Figyelt kérdés

Az RTK-ra szeretnék menni, ma voltam nyílt napon is, már elkezdtem készülődni futással meg ilyesmi, kicsit túlzásba vittem és patella gyulladásom lett, a térdem a vonatozás után megint irtóra fájt..voltam dokinál is hétfőn, Condrosulfot írt meg vettem Béres porcerősítőt, hiába mondott 3 hónap pihentetést, az lehet nem fog összejönni, mert április közepén alkalmassági (ilyen időben jeges pályán amúgy sem mennék futni, szóval kímélve van legalább február közepéig a térdem,de ez a probléma most január elején jelentkezett)...mondták ott, hogy hozzam helyre a térdem, ezt minél előbb szeretném..ha valamilyen Scitec-es ízületvédőt elkezdek szedni még mellé ugye az nem üti ki egymást? Mármint szedhető párhuzamosan?



18/l



2017. jan. 28. 00:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ugyanaz a kettő, de legalábbis hasonló, a hatóanyagtól függ.
2017. jan. 28. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Szerintem a kettő majdnem ugyanaz. Vannak a kapszulák amik több hatóanyagot tartalmaznak. Én bioteches athro guardot eszek.
2017. jan. 28. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ha abban a Béresben, vagy abban a Scitec készítményben is van condroitin sulfát,akkor felesleges a Condrosulfot is szedni. A Scitecből is olyat válassz,amelyik hatóanyaga a Béresben nincs,mert akkor kiegészítik egymást. De azonos hatóanyagtartalmut felesleges egyszerre 3-at is szedni.
2017. jan. 28. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Az Athro guard neked mennyire válik be? Ha tegyük fel ugyanaz a hatóanyaga mindkettőnek, akkor nem segíti elő mégjobban a gyógyulást? De figyelni fogom akkor, hogy kiegészítő jellegűek legyenek egymással szemben.
2017. jan. 28. 11:22
 5/12 anonim ***** válasza:
Szia!Az se jó, ha több gyártó termékét fogyasztod egyszerre, mert nem tudhatod, hogy a bennük lévő hatóanyagok hogyan hatnak egymásra.Akár üthetik is egymást.Egy természetgyógyász előadásában beszélt erről és példaként említette, hogy van 3 olyan gyógynövény, amik külön-külön nagyon jók a szervezetnek, de egyszerre bevéve bizonyos arányban kómát okozhatnak.Ezért célszerű egy gyártótó termékeit használni és azok is minőségiek, jelen esetben doppingra bevizsgáltak is legyenek.Mielöbbi jobbulást!
2017. jan. 28. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
A Bérest meg a Condrosulfot a gyógyszertáros mondta, hogy lehet egyszerre szedni, kb ugyanaz a hatóanyaga, csak utóbbi antibiotikum féleség, a Béres meg vény nélkül kapható ugye, de porcra van mindkettő meg reumaellenes, ilyesmi.
2017. jan. 28. 15:18
 7/12 anonim ***** válasza:
A Condrosulf nem antibiotikumféleség (ezt ki mondta?),hanem condroitin sulfát tartalmú gyógyszer,ami a porcokban természetesen benne van és kopáskor ezt pótolni kell.
2017. jan. 28. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
A magánorvos mondta, hogy ír antibiotikumot rá..ezt írta..:D
2017. jan. 28. 18:31
 9/12 anonim ***** válasza:
Ó. Nem értetted félre véletlenül?
2017. jan. 28. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Biztos,hogy nem antibiotikum féleség ...
2017. jan. 28. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!