Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Melyik porcerősítő, izületvédő...

Melyik porcerősítő, izületvédő készítmény a legjobb?

Figyelt kérdés
3 évvel ezelőtt váll edzés közben megsérült a vállam, kb másfél év után volt időm 7-8 hónapot edzeni akkor nagyon sok bemelegítéssel vigyázva nagyon jol belejött a váll izületem, nem fájt. Most újra probálom el kezdeni de már most a második héten kicsit keményebb mellezés után ujra fáj a vállam. Ha valakinek volt hasonló problémája kérem irja meg hogy sikerült-e megoldja és hogyan, porc regenerálókbol is van vagy ezer fajta nehéz tudni melyik lenne a jó választás... eddig csak a Proenzi 3 expurt néztem.

2014. jan. 26. 11:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia!Gyógynövény és természetes alapú porcépítőt, izületvédőt lenne érdemes fogyasztanod, olyat, amit élsportolók, olimpikonok is. Ráadásul doppingra is bevizsgált és kóser minősítésű és az orvosi háttere is megvan.Ha érdekel, akkor szívesen küldök róluk emailben tapasztalatokat leírást .
2014. jan. 28. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget! Privát üzenetben elküldtem az email cimemet. Éppp most akarok menni orvoshoz hogy röntgenezzék meg, mert sajnos nem voltam még orvosnál mert én naiv azt hittem hogy helyrejött :)
2014. jan. 28. 12:38
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia! Köszi, megkaptam.Egy orvosi ellenőrzés nem árt.Nem hiszem, hogy naív lettél volna.Nagyon sokan, köztük én is szintén vártam volna, hogy a természet tegye a dolgát és minden rendbe jöjjön.
2014. jan. 28. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!