Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nagyon félek hogy esetleg...

Nagyon félek hogy esetleg terhes lettem:/ Miért nem jön meg a menstruációm?

Figyelt kérdés
Pénteken reggeli vizeletből csináltam egy tesztet ami negatív lett.Az x epil tesztcsíkot használtam. 14 nap elteltével teszteltem az utolsó együttlét óta. Ilyenkor már kimutatta volna? Általában 35-36 napra mindenképp megszokott jönni de mostanában gyakori hogy előbb.Most már a 39.napnál tartok. Egyszer volt csak hogy 42 napra jött meg de akkor volt is barátom és csak stresszeltem azért. Meg egyszer 38 napra. De most nincs kapcsolatom 1 éve, viszont volt alkalmi egy-kétszer.Mindig védekeztünk óvszerrel és meg is jött. Most egy nálam idősebb emberrel voltam együtt eddig 3szor. Védekeztünk de sose ment el óvszerba most mégsem jön meg. Már ittam vörösbort meleg fürdőbe ültem de semmi nem segít. A teszt negatív de nem tudom mennyire megbízható hány napra mutatja ki biztosra a terhességet. Mi lehet a bajom? 24/l
2017. jan. 29. 11:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha óvszerrel védekeztetek,ráadásul nem is ment el a férfi,akkor nem értem a kérdést.
2017. jan. 29. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
49%

Egyszer elmentem suliba es egy dudor volt a labamon. Na szobal ezt angoloran vettem eszre, es erdekes volt mi a franc az. Mint kiderult egy zokni az ami a gatyam ala szorult. Gazos volt a szitu, a barna kislany mind ezt latta.

Lenyeg : dolgok mindig kerulned oda, ahol aztbsose várnák

Azaz csekkold a nunid nincs e benne székláb/parabola antenna ami felfogná a vetes

2017. jan. 29. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
49%
A verest* pardon
2017. jan. 29. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Úgy van ahogyan az első válaszoló írta.Ha nem kerül beléd sperma akkor nem lehetsz terhes. De ezt már 24 évesen tudhatnád,mint ahogy azt is,hogy melegvíztől,vörösbortól és más ilyen hülyeségektől nem fog mejönni!
2017. jan. 29. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!