Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 15 napja kesik a menstruaciom!...

15 napja kesik a menstruaciom! Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
A kerdesem az lenne hogy igazabol eddig sosem figyeltem milyen gyakran jott meg a menzeszem,de lett baratom es mostanaban elkezdtem figyelni. Elvileg 15 napja kesik a menzeszem, es nagyon ketsegbe vagyok esve. A baratommal rendesen nem fekudtem meg le, viszont ruha nelkul tortentek dolgok. Lehetek terhes? Mit tegyek? 2 napja csinaltam egy tesztet de az negativ lett. Nem tudok megnyugodni. Teljesen stressz helyzette valt ez az egesz szamomra. Koszonom a segitseget.

2016. nov. 30. 23:10
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
ha nem történt nemi közösülés, szóval a bré nem csúszott be a harcsatorokba, addig nem lesz gyerek. Hány éves vagy? 17?
2016. nov. 30. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mi lenne ha tudatlanul inkább habyagolnád a szexet? Mert az h MÉG nem vagy terhes, egy dolog, de ennyi homállyal a fejedben hamarosan az leszel.

Vagy olvass, és utána fekudj le bkivel is.

2016. dec. 1. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A stressztől késik és attól is fog, ha kérdésed van írj.
2016. dec. 1. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Behatolas v spermas ujjal ujjazas nelkul nincs baba.A.stressztol kesik.a teszt joggal negativ.
2016. dec. 1. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Be vagy idegesedve. Attól késik, ahogy előttem írják.


Normális védekezés mellett nehéz gyereket csinálni. Ésszel kell dugni.


De egyébként az olyannak nem kéne szexelnie aki úgy gondolja hogy nemi közösülés nélkül teherbe tud esti szájon keresztül.


Kérdezgetés helyett inkább lapozz fel egy biológia könyvet és tanulmányozd. Nem árt a férfi nemi szerv tanulmányozása sem, nehogy valami kárt tégy benne.

2016. dec. 1. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!