Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hónapok óta nem volt meg, mitől?

Hónapok óta nem volt meg, mitől?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok. Menstruációm kb. 5 hónapja nem volt. Értem hogy még nem rendszeres de ez aggaszt. Úgy 2 évvel ezelőtt jött meg először. A hasam rendszeresen görcsöl, néha elviselhetetlen, aztán órák múlva elmúlik. Olyankor nagyon rossz és bármikor rámtörhet. Mitől van ez? Összefügg a kettő? Mielőtt butaságokat mondok, nem élek nemi életet, még nem voltam fiúval.

2017. febr. 18. 13:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem fogyózol/fogyóztál?Nem vagy esetleg túlságosan vékony?
2017. febr. 18. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Fogyózok, de nem vagyok vékony és nem koplalok.
2017. febr. 18. 13:18
 3/4 anonim ***** válasza:
Rengeteg betegség állhat mögötte. 5 hónapnyi kimaradás még rendszertelen ciklus mellett sem normális. Mielőbb keress fel egy nőgyógyászt.
2017. febr. 18. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem hasonló tüneteim voltak egy éve, és kiderült, hogy volt egy kb 10 centis petefészek cisztám. Ezután PCOS-al diagnosztizáltak, mindig mikor megjönne, helyette ciszta keletkezik, így azóta 2-szer jött meg.


Mindenképp menj el nőgyógyászhoz, kérj hasi ultrahangot, mert lehet ciszta, ami bárkinél előfordulhat, nem csak betegeknél. Azt viszont tudnod kell, hogy általában 4 cm-nél nagyobb cisztákat műtéttel távolítják el. Viszont magától is felszivodhat, ebben tud segíteni a cickafark tea.


17/l

2017. febr. 19. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!