Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nadrágosok, ha nőgyógyászhoz...

Nadrágosok, ha nőgyógyászhoz mentek hogy öltöztök, valami hosszú felsőt vesztek fel?

Figyelt kérdés
2017. febr. 24. 21:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Én hosszabb fölsőt szoktam. Most nem térdig érőre gondolok hanem olyanra ami takarja a seggemet.
2017. febr. 24. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
igen, olyankor egy hosszitott felsot valasztok, ami nadrag nelkul nagyon mini szoknyakent funkcional, es megis takar egy kicsit. ( legalabbis jobb, mint a semmi )
2017. febr. 24. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha rövid felso van rajtam akkor magamon hagyom a bugyit és akkor veszem le amikor fel kell fekudnom. Ilyen egyszerű.
2017. febr. 24. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem szoktam foglalkozni vele, milyen ruha van rajtam. A fülkében leveszem a nadrágot és a bugyit, aztán egy szál punciban az ágyhoz sétálok. Nem lát senki, nem értem, mi ez a nagy pörgés a hosszított felsők miatt. Ígyis úgyis látni fogja a nemi szervemet, az a pár másodperc baromira nem számít már. :D

20N

2017. febr. 25. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hosszú felsőt, de sokkal fontosabb hogy nő legyen az orvos.
2017. márc. 4. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!