Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nem rendszeres a menstruációm,...

Nem rendszeres a menstruációm, és ezért elmentem a nőgyógyászhoz, és mondtam az orvosomnak, hogy 4-5 havonta jön meg. Erre a doki: az nem baj, majd megjön. ÉS ezzel el is intézte. Tényleg nem baj, ha nem rendszeres?

Figyelt kérdés
Fogamzásgátlót nem ajánlott egy betegségem miatt, hanem hüvelygyűrűt, de az meg én nem akarom használni.
2008. okt. 11. 14:36
 1/8 anonim ***** válasza:
a fő kérdés az, hogy hány éves vagy.
2008. okt. 11. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha még csak most kezdtél menstruálni,akkor normális,hogy még nem állt be. Gondolom ezért intézte el az orvos ennyivel.Ha viszont már évek óta menstruálsz, és még mindig 4-5 havonta jön meg,akkor szerintem nem ártana felkeresni egy másik dokit.
2008. okt. 11. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
23 vagyok.
2008. okt. 11. 15:17
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha 23 vagy akkor gáz a 4-5 honap, váltsál orvost, ott valami nincs rendben , sem az orvossal, sem veled, ha Debrecenbe laknál tudnék segiteni, de gondolom kicsi az esély rá, hogy pont itt laksz ahol én.
2008. okt. 11. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hát igen, kb 250-re van tőlünk.
2008. okt. 11. 16:28
 6/8 anonim ***** válasza:

keress masik orvost. ez nagyon nem okés. az, hogy nem rendszeres a menzid az egy tunet, méghozzá komoly tünet, amit nem lehet egy vállrándítással elintézni.

Lehet, hogy hormonprobléma.

2008. okt. 11. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Sajnálom hogy ilyen messze vagy én klinikán dolgozom Debrecenbe, és dolgoztam a Nögyogyászaton is, azért keress tényleg más dokit ez nem játék, lehet tényleg hormon probléma, de lehet más is, ha van eredmény azért majd ird meg, ne hagyd annyiba , a dokit meg kerüld el messziröl ha ilyen a hozzáállása.
2008. okt. 11. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia!Na igen,azonnal fordulj szakemberhez,mert ez a reakció nem helyes egy orvostól.Nálam is így kezdődtek a gondok,aztán egy műtét lett belőle...több évnyi felületes vizsgálódás után.Kiderült,hogy ciszták vannak a petefészekben,emiatt elégtelen a hormontermelés és nincs menzesz..(vagy csak igen ritkán,mint a te esetedben)Sok-sok nő szenved ettől,ki komolyabban és van aki kevésbé,gyakori jelenség,bár én előtte sosem hallottam a betegségről.A saját érdekedben járj utána,mert ezerféle oka lehet a bajodnak..de gondolom ezt magad is tudod.Sok szerencsét hozzá!Üdv:23 éves kismama
2008. okt. 12. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!