Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Májusban megyünk osztálykiránd...

Májusban megyünk osztálykirándulasra, a Balatonhoz Negy napig furdeni fogunk, de nekem akkor lesz meg?

Figyelt kérdés

Ha nem kesik(van hogy akar 22 napra jon meg van hogy 38 ra, 3 eve van meg)vagy nem jon meg hamarabb pont az osztalykiranulas elso napjan fog megjonni

Hogyan tudnék tenni ellene valamit, hogy ne akkor legyen?

Ha mégis akkor lesz meg, tampont nem fogok hasznalni, akkor nem furdok, elfogadom, de mit csinalhatnek amig a tobbiek furdenek?


2017. márc. 2. 19:05
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
37%
Wellness hotelben fogtok megszállni? Májusban a balcsi vize még igencsak hideg...
2017. márc. 2. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
84%

Semmit nem tudsz tenni ellene. Csak ha fogamzásgátlót szednél.

Miért nem raksz majd be tampont? Májusban még nem olyan jó a viz de ti tudjatok.

Rakj be egy tampont aztan ahogy ki jössz a vízből egyből kiszeded.

2017. márc. 2. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Semmit nem tudsz csinálni. Vagy megjön akkor, vagy nem. Miért nem akarsz tampont használni?

20N

2017. márc. 2. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha lesz még valaki, akinek akkor jön meg, játszhattok seggrepacsit!
2017. márc. 2. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Nem a Balatonban furdunk, hanem a szallodank kulon medencejeben, de ha nagyon jo lesz az ido, elkepzelheto

Engem tamponra nem fogtok rabeszelni, 14 evesen nem szeretnem

2017. márc. 2. 19:36
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Senki se akar rábeszélni....

Akkor nem fogsz furdeni. Nem halsz bele

2017. márc. 2. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Senki se beszél rá a tamponra (bár nem tudod, mit hagysz ki), csak akkor majd ne gyere ide nyavajogni, ha pont akkor ömlik belőled a vér, amikor a többiek a vízben áznak.

20N

2017. márc. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
29%
Okos vagy, hogy nem használsz ennyi idősen tampont. Úgy is klassz lesz ez a kirándulás. Nem egész nap a vízben lesznek a barátaid. Tudsz olvasni, nézelődni, társalogni. Lehet másik osztálytársadnak is ilyen gondja lesz. A napozással viszont vigyázz, mert ilyenkor könnyebben kapni napszúrást.
2017. márc. 2. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
46%

Miért okos attól valaki, hogy nem használ tampont tinédzserként? Nem egy 20 cm-es vibrátort akár magába dugni, istenem... Nyugodtan lehet tampont használni az első menstruációtól kezdve, csak ügyelni kell a megfelelő használatra.

20N

2017. márc. 2. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
63%

Egyetértek 9-es válaszolóval, attól hogy feldugsz oda egy 3 centis tampont nem leszel se ribizli se nem-szűz.

Jó ha nem akarsz, egy dolog, én se szerettem 16 éves koromig mert nem tudtam feltenni amíg szűz voltam de úgy mondod mintha legalábbis a piálásról beszélnénk.

2017. márc. 3. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!