Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » 172 cm vagyok és 57 kiló....

172 cm vagyok és 57 kiló. Szerintetek ez ideális? Mell: 86 cm Derék: 62 cm Csípő: 86 cm

Figyelt kérdés

Az elmúlt fél évben több mint 10 kilót fogytam.

Mindenki azt mondja, hogy túl sovány lettem, de én nagyon félek,

hogy még mindig nem vagyok elég vékony.

Mit gondoltok?

17/ lány



2014. márc. 2. 12:18
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Vékony van biztosan, nem kell tovább fogynod.
2014. márc. 2. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy picit sovány vagy, de kb ideális abból amit leírtál. Ne aggódj. Egy új ruhatár lehet dobna az önértékeléseden.
2014. márc. 2. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem ideális. Túlságosan is sovány vagy. A korod szerint, most kellene kifejlődnie a legfontosabb belső nemi szerveknek, de nem tudnak az állandó éhezés miatt. Rengeteget kellene egyél, és még többet mozogni. Az út, amin most jársz az anorexiához vezet.
2014. márc. 2. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Teljesen ideális :) Hasonló vagyok csak 63 kg és 176 cm nem kell többet fogynod! 16/L
2014. márc. 2. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én is 172 cm vagyok, és 55 kiló, de nekem még így is kiállnak a bordáim, szóval ne aggódj. :)
2014. márc. 2. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Túl sovány vagy! Egyél, ami jól esik, és mozogj sokat! Kell a zsír a szervezetednek, különben gondjaid lesznek a menstruációddal.
2014. márc. 2. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Az már nincs fél éve...
2014. márc. 2. 14:42
 8/8 anonim ***** válasza:

ez pedig ideálisnak hangzik, nekem is ezek a paramétereim és egyáltalán nem vagyok sovány sőt... van párnácska a csípőmön.

mondjuk én madárcsontú vagyok

2014. márc. 4. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!