Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan mondjam el?

Hogyan mondjam el?

Figyelt kérdés
Sziasztok. 12 éves lány vagyok és mostanában eléggé viszket és éget odalent. Anyukámnak nem merem elmondani, mert nagyon rossz a viszonyunk. Mit csináljak? Zsófi
2017. márc. 18. 20:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Szia!


Nagy valószínűséggel gombád van, vagy valamilyen fertőzésed, szóval mindenképp szólj anyudnak!

2017. márc. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
És hogyan? Nagyon rossz a kapcsolatunk.😭 És ha szóltam is, utána mit csináljak?
2017. márc. 19. 06:52
 3/12 anonim ***** válasza:

Anya, valószínűleg elkaptam valamilyen gombás vagy bakteriális fertőzést, mert nagyon viszket a puncim. Kérlek, menjünk el a gyermek nőgyógyászatra, hogy felírjanak nekem valami kúpot/krémet/gyógyszert, hogy minél hamarabb elmúljon.

Szerintem ez elég lényegretörő.

2017. márc. 19. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Valahogy én is így adtam elő. Viszonylag jól fogadta. Adott Canesten krémet és holbap kér időpontot a nőgyogyászhoz. Köszi
2017. márc. 19. 14:40
 5/12 anonim ***** válasza:

A Canesten krémet csak külsőleg lehet alkalmazni, úgyhogy csak kívül kend. A doki majd ír fel valamit, hifi belül is ki legyen kezelve. A kezelés alatt fürdőbe menni tilos és tisztálkodj alaposan.

20N

2017. márc. 19. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Rendben. Köszönöm szépen. De mi az, hogy hifi?
2017. márc. 19. 16:59
 7/12 A kérdező kommentje:
Ja és a suliban kapok felmentést tesi alól? Nem azért, nagyon szeretek tesizni, csak nemrég volt bokaszallag szakadásom és még eléggé érzékeny a lábam. De köszönöm mindenkinek, hogy gondolt rám.
2017. márc. 19. 17:01
 8/12 anonim ***** válasza:

"A doki majd ír fel valamit, hogy..."

Ezt akartam írni, csak a telefon átjavította, bocsi. :) Tesi alól egy fertőzés miatt én sose kértem felmentést, egyáltalán Nem akadályozott a sportban. De ha a bokád nincs rendben, akkor kérhetsz.

2017. márc. 19. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Rendben. Köszönöm :)
2017. márc. 19. 21:47
 10/12 A kérdező kommentje:
Ja és egy ilyen vizsgálaton mit csinálnak? Hogy működik?
2017. márc. 19. 21:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!