Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 16 éves szűz lány vagyok és...

Nagy Tifani Annabell kérdése:

16 éves szűz lány vagyok és ha candida gombám van akkor rákos is lehetek? Hogyan orvosoljam a betegséget?

Figyelt kérdés
Anyukámnak nem merek szólni hiszrn 16 éves vagyok és szűz meg persze nem tudnám elmondani.. segítő válaszokat szeretnék csak kapni.
2017. márc. 19. 21:14
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Rákos nem leszel tőle az biztos,de ha szűz vagy akkor is el kell menni vele orvoshoz,mert ha nem kezelik ki akár meddőség is lehet a vége. Szóljál anyukádnak és menjetek el!
2017. márc. 19. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Honann tudod hogy az van?Nos,nem túlzottan érdekel de azt tudom javasolni hogy nőgyógyászhoz elmész és ő adni fog neked kezelésre alkalmas gyógyszert amúgy meg egyedül is eltudsz menni szintúgy.
2017. márc. 19. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Olvass már utána egy kicsit mielőtt hülyeséget kérdezel. Egy ponton szinte a világ összes nője átesik gombás fertőzésen. Két hetes kúpos/krémes kezeléssel szépen meglehet tőle szabadulni (sajnos nem örökre). Nem vagy rákos, van egy kis gombád ami bárkinek lehet függetlenül attól, hogy él e nemiéletet, mivel nem nemibetegség. Menjetek orvoshoz, ír fel kúpot, utána használsz ph visszaállítót és minden rendben lesz.
2017. márc. 19. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Azonnal menj orvoshoz! Én 4 nap szenvedés után mentem. Meg akarod várni mikor Viszket csip faj és Sírsz már a helyzettől? Nekem is volt tudom milyen. Adni fognak rá erős gyógyszert meg én kaptam krémet is. Különben meg a saját Anyukadnak nem mered elmondani? Oda mész. Orvosolni meg annyival tudod hogy grapefruit mag olajat használod hüvelyes és szájon át is napi 1-2x. Nekem a 2.candidamkor ez gyógyított meg. (Kezdődő volt csak) persze emellett vissza is kell állítani a hüvely ph-jat szóval ez nem 12 évesnek való ... orvos!!!
2017. márc. 20. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hallottam más lányok mit összeparáznak a nőgyógyásztól, kis csordában mennek, mert félnek egyedül. Hát én életemben először candida miatt voltam nődokinál, tök egyedül, és egyáltalán nem féltem tőle, mert addigra már annyit szenvedtem, hogy bármit megtettem volna, csak segítsenek rajtam.

A rákhoz semmi köze. Menj nődokihoz, ne vacakolj a canestennel.

2017. márc. 22. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!