Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez mi lehet? Valakinek volt...

Ez mi lehet? Valakinek volt hasonlo?

Figyelt kérdés
Sziasztok ! Mosakodas kozben eszrevettem hogy van egy kisebb dudor pomt pattanas meretu az egyik szemeremajkamon. Volt hpvm de elvileg a szemolcsot okozo mar kimrnz a szervezetembol. Megneztem mi ez de nagyon kemeny a tapintasa korulotte pirosas a tetejere feheres mintha pattanas lenne viszont 3 napja mar ott van es egy pattanatas azert szerintem visszahuzodik nehany nap alatt.. de ugyanolyan kemeny tapintasa van. kiall vmennyire d rinkabb ugy all ki mimtha a bor alol allna ki es nem ravan nove mert amilyen szemolcseim voltak azok kind a borom felszinenvoltak , puhas tapintasuak inkabb rd borszinu. bar most bennem van a felrlrm h mivan ha ez megis az? mert kitudja. Valakinrk volt hasonlo ? Hamarosan mennek nodokihoz de eloszor or kerdezzem v ink borgyogyasz? mennyig varjsk vele h elmuljon esetleg magatol . 1 het? vagy mit javasoltok?
2017. márc. 20. 08:16
 1/4 A kérdező kommentje:
bocsi a sok elirasert , siettem :/
2017. márc. 20. 08:17
 2/4 anonim ***** válasza:
Szőrtüszőgyulladás, mirigygyulladás valami ilyesmi. El fog múlni. Vagy megérik és magától kifakad, vagy visszahúzódik.
2017. márc. 20. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Elofordulhat pattanas benott szortuszo helyen.

Nekem is volt mar nehanyszor, volt hogy hetekig (2-3 het) is ott volt, ugyanugy kemeny, eleg nagy es gyulladt volt, es nagyon fajdalmas is.

En nem csinaltam vele ugy kulonosebben semmit, nem rohantam vele orvoshoz sem..egy ido utan vagy visszahuzodott, vagy ki lehetett nyomni.

Persze ha ez teged megnyugtat nyugodtan menj vele orvoshoz, bar azt nem tudom melyikhez erdemes.

2017. márc. 20. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem is volt már ilyen hatalmas dudor a szemérem Ahj Simon nem is egyszer. Nagyon faj de egy idő után kifakadt és gennyezik. Ha azt kinyomod meg kézzel pluszban akkor meggyógyul pár nap alatt. Valami zsír mirigy ami normális elvileg
2017. márc. 20. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!