Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » "Hozzáértők": az alábbi UH...

"Hozzáértők": az alábbi UH képek alapján van rá esély, hogy a mellemben (mellbimbó alatt, mögött) található csomó rosszindulatú?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


Sajnos a rendszer elfordította a képet, remélem így is látható.

Köszönöm előre is!


2017. márc. 27. 16:04
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezt senki nem fogja tudni megmondani neked itt, orvos is csak szövettani mintavétel után biztosan. Aki csinálta az UH-t, az mit mondott? Mert szokták mondani, hogy pl. cisztát látnak, ekkora méretűt, de nem kell aggódni miatta. Ha pedig aggasztót látnak, akkor tovább küldenek további kivizsgálásra, pl. mammográfiára.
2017. márc. 27. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

[URL= [link]


[URL= [link]


[URL= [link]

2017. márc. 27. 16:07
 3/9 anonim ***** válasza:

Nekem az alakjából nézve egyszerű cisztának tűnik.

De tovább küldtek szövettanra?- be van gyulladva? - milyen tüneteid vannak még?

Többet tudnék úgy mondani.

2017. márc. 27. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Semmilyen tünetem nincs igazából, már megvan ez a kis csomó minimum 3 éve, akkor jól ki tudtam tapintani, mostanra azt hittem, hogy már elmúlt mert nehezebben kitapintható.

Nem küldött szövettanra, azt mondta, hogy 6 hónap múlva mindenképp menjek vissza, hadd lám addig változik-e. Tekintettel a koromra (26) stb stb, azt hoszi jóindulatú, de csak 80-90%-osat tud UH alapján mondani.

2017. márc. 27. 17:20
 5/9 A kérdező kommentje:

Kihangsúlyozta, hogy mindenképp menjek szeptemberben, de ezen kívül nem tudott mit mondani igazából.

Köszönöm a válaszaitokat!

2017. márc. 27. 17:22
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha gyanús lenne, hogy rosszindulatú, akkor még most vettek volna belőle mintát, nem váratnánal 6 hónapig (tapasztalat :( )
2017. márc. 27. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Sajnálom, kedves utolsó.. Mi történt veled, hogy vagy??

Igen, ez is lehetséges. Ami aggaszt talán, hogy anyum felőli nagymamám mindkét lánytestvére mellrákban szenvedett, egyikük 27-28 éves kora óta, már el is hunyt.

Mindegy, ezen most nem gondolkodom 6 hónapig.

2017. márc. 27. 17:56
 8/9 anonim ***** válasza:

Igen ez viszonylag szimmetrikus. Folyadékkal teli, azért sötét belül!

Szóval jóindulatú szerintem és folyadék-ciszta (nyirokváladék stb).

Figyelni kell, de semmi extra.

Nekem a nagy szeméremajkamon van egy 15 éves korom óta (11 éve)... no problem.

2017. márc. 28. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Nekem is több éve a mellbimbómnál van, de változatlan.
2017. ápr. 1. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!