Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fogamzásgátló mellett barnázás...

Fogamzásgátló mellett barnázás bajt jelent?

Figyelt kérdés
Most kezdtem el szedni az Altforalle fogamzásgátló tablettát. Első nap kezdtem szedni 5 napig meg is volt de azota folyamatosan barnás folyásom van. Együttlét után vettem észre először . Az első levélből van még 16 szem. Nagy bajt jelent ez vagy normális ?
2017. ápr. 1. 10:34
 1/5 anonim ***** válasza:
97%

A tájékoztatóban is le van írva.. el kéne olvasni!!!

Az első három hónapban ha ilyen mellékhatásod van, az normális mivel most szokik hozzá a szervezeted. Ha a 3.hónap után is ilyet tapasztalsz akkor gyógyszercsere.

2017. ápr. 1. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Nekem ezt a nogyogyaszom úgy elozte, meg hogy a menstruáció ötödik napján kellett elkezdenem szedni a tabit , így addigra "kivereztem" , de igy csak a második leveltol véd.
2017. ápr. 1. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Koszonom szépen
2017. ápr. 1. 20:09
 4/5 A kérdező kommentje:
De amúgy meg kedves első válaszoló a tájékoztatóban az is le van írva hogy rogton hat (7) az orvosok meg 1 hónapot mondanak akkor most mi az igaz
2017. ápr. 1. 20:10
 5/5 anonim ***** válasza:

Én nem mertem kockáztatni. Nekem 2 hetet mondott az orvos hogy várjak, de kivártuk az első hónapot majd a menstruáció után kezdtünk óvszer nélkül szexelni.

De miért tőlem kérdezed? Nem vagyok orvos.

A lepontozást meg nem értem..

(Első voltam)

2017. ápr. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!