Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátló mellett mit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátló mellett mit jelent a barnázás?

Figyelt kérdés
2011. febr. 28. 20:02
 1/7 anonim ***** válasza:
bele se merek gondolni
2011. febr. 28. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

1. Meg fog jönni. Mi nem tablettával védekezünk, de nekem is volt már, hogy barnázást követően szépen simán megjött.

2. Az nagyon jó, hogy védekeztek (Tegyétek is!), de jó ha tisztában vagytok vele, a tabletta sem 100%-os. Olvastam már olyat, hogy rendesen (ahogyan kell) szedte a csaj a tablettát, mégis baba lett belőle.

2011. febr. 28. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 PT-Daniel ***** válasza:
0%

Leszürt tanulsag: elöször vacsi, utana gyakorikerdesek.hu!


Ma dietazok!!!

2011. febr. 28. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát még van 10 bogyóm, még nem kell megjönnie..
2011. febr. 28. 20:15
 5/7 A kérdező kommentje:
Leszürt tanulság..nem kell ide feljárni, ha nem bírod a nőgyógyászati kérdéseket!! Szerintem ebben semmi olyan nincs... ha egyáltalán érted a kérdést..
2011. febr. 28. 20:24
 6/7 anonim ***** válasza:

Mennyi ideje szeded a fogamzásgátlót?

Amúgy: Ha még 10 szem van, az azt jelenti, hogy pont félidőnél vagy, tehát ez közti vérzés, ami teljesen természetes.

2011. márc. 2. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Fél éve szedem... Köszi a választ =)
2011. márc. 3. 21:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!