Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ennyi év után még mindig...

Minoo kérdése:

Ennyi év után még mindig rendszertelen menstruáció?

Figyelt kérdés

17 vagyok, már lassan öt éve megvan a menstruációm, azonban azóta sem állt be a megszokott 26-32 napod ciklusba. Mindig késik, kivétel nélkül, általában 4-12 napokat. Ez egészséges így, vagy forduljak orvoshoz? A megszokott jelek mindig észlelhetőek pár nappal a tényleges vérzés előtt, de mégis sokat csúszik (mellkeményedés, alhasi puffadás és enyhe fájdalom alkalmanként)

Volt 2 éve egy drasztikus fogyásom, aminek következtében 5 vagy 6 hónap kimaradt, de azelőtt sem volt rendszeres. Lehet ez az oka? (azóta visszahíztam az eredeti 57 kg-os súlyomra 46kg-ról)

A válaszokat előre is köszönöm!



2017. ápr. 6. 00:29
 1/5 anonim ***** válasza:
43%
Kedves Minoo szerinted ez tényleg politikai kérdés?
2017. ápr. 6. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

1,hát hogyne lenne politika,hogy teljesítse nővérünk a minimum 3 utód létrehozását,ha bizonytalan a fogamzóképessége?

Ki fog a mi szent vezetőinkért dolgozni 12 órát éhérért,meg a NATO ellen a halálba menetelni,ha a nők nem teljesítik a rájuk kiszabott követelményeket?


Egyébként komolyra fordítva,17 évesen nem kell aggódni,még rengeteg idő van rá,hogy beálljon.Sőt a megszokott ciklust meg ki is lehet dobni a kukába,nagyon kevés nő felel meg a normáknak,van akinek rövidebb,van akinek hosszabb a ciklusa,olyan is van,akinek 40 nap,az is teljesen egészséges.A lényeg inkább a szabályszerűségen van,hogy nagyjából hónapról hónapra ugyanolyan ütemben működjenek a dolgok.

2017. ápr. 6. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Elnézést, telefonról írtam és rossz kategóriát választottam... Köszönöm a kedves szavakat
2017. ápr. 6. 06:59
 4/5 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem Orbán Viktor tehet róla...
2017. ápr. 6. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kérdező, leírnád az utolsó 6 menstruációd első napját?
2017. ápr. 6. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!