Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha valakinek folyasa van,...

Ha valakinek folyasa van, akkor mit tegyen ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

Az illeto 17 eves, szuz.

Evek ota van folyasa, ami sarga, darabos, buzos es suru.

Eddig 3 nogyogyasznal volt.


Az elso nem tenyesztett, ajanlott Canestent, de nem segitett.


A kovetkezo ketszer tenyesztett, mind a ketszer bakterialis fertozesre adott antibiotikumot, de amint a gyogyszer elfogyotr, a tunetek ismet visszatertek.


A harmadik nogyogyasz is vett kenetet, de minden eredmeny jo, viszont meg mindig van ez a folyas.

Azt mondja, rakszurest nem csinal a szuzesseg miatt.


Na most menjen egy 4.-hez is?

Vagy kerjen meg egy tenyesztest??



2017. ápr. 13. 21:56
1 2
 1/12 anonim válasza:
100%

Ugyanebben a helyzetben vagyok!!

Elvileg túlsúly is okozhatja, bár ezt kétlem, rajtam max 4-5 kiló felesleg van.

Szerintem menj el a 4.-hez is, nekem volt egy másféle egészségügyi problémám amit csak a 6. orvos tudott helyrehozni véglegesen...

Amíg tart ez az állapot addig tisztasági betét, nincs más lehetőséged.

Ha sok vizet iszol akkor kevésbé lesz bűzős, szinte már alig.

16/L

2017. ápr. 13. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Az illető ugye nem úgy próbálja megoldani, hogy szappannal ezerrel mossa a területet? Mert az nagyon nem tesz jót. A szappan lúgos kémhatású, a hüvely pedig savas. Felborítja a rendszert ha lúgos dolog kerül bele. Ezért nem csak parasztvakítás az intim mosakodógél, mert azok direkt savasabb kémhatásúak.

De a hüvelyt magát nem kell mosni, csak a külső részeket.


Hallottam olyanról, hogy valakinek a mosógépe nem tisztított rendesen. Nem volt feltűnő mert öblítőtől illatosak lettek a ruhák, de nem tudott megszabadulni a hüvelyi fertőzéstől. Aztán kiderült, hogy nem lettek rendesen kimosva.

Hallottam olyat is, hogy ki lehet próbálni, hogy csak bugyikat mosni együtt, semmi mást és jó nagy hőfokon (amig még nem teszi tönkre az anyagot). Öblítőt hanyagolni, mert az is irritálhat.


Betét használata. Illatosított főleg szintén irritálhat. Bepálik a terület, nem szellőzik.


Bugyi nélkül alvás, szintén szellőzés miatt.


Vízzel mosakodás, nem erős szappanokkal ugye amit fentebb is írtam.


Tanga kerülendő, mert nagyon közel van az ánusz a hüvelyhez és a tanga elcsúszik, máris rossz helyen van a bugyi és fertőzést okozhat.


Hirtelen ennyi. Remélem sikerül megoldani a problémádat.

2017. ápr. 14. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Elso, kivanom, hogy gyogyulj meg!

Tisztasagi betet alap ebben a helyzetben, es igen a viz se lenne gond ha tobb fogyna.


De kenetvetelen kivul mit tud csinalni?

Mert rakszurest nem.


Erdekes amiket irsz #2, koszonom, atgondolom oket.

De ha csupan felborul a huvely ph-ja, az produkalhat ilyen tuneteket, akar szappantol?

Betet meg mindig valtozo, hol epp illatos, hol nem, szoval nem hiszem, hogy az okozna.

2017. ápr. 14. 10:47
 4/12 anonim ***** válasza:
Hasonló helyzetben vagyok, de még nem voltam vele nőgyógyásznál. Elmenjek?
2017. ápr. 15. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
nem tudom, akkor honnan tudnák, hogy P1-es rákszűrés eredmény csak szüzeknél van, ha nem vizsgálnának szüzeket.
2017. ápr. 15. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

#3, mindenkepp, remelhetoleg hamar sikerul megoldanod ezt.


En nem tudom #4, de igy belegondolva tenyleg eleg korulmenyes lehet fizikailag megoldani egy rakszurest szuzeknel.

2017. ápr. 15. 20:08
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Indokolt esetben szüzeknél is csinálnak rákszűrést. Az "illető" kerítsen egy tisztes orvost. Normális doki rendesen megvizsgál a szűzhártya elvesztése a kisebbik rossz, ha a másik opció a rák.

Plusz kenetet is belülről szokás venni, mert a bőrfelszínről vett nem feltétlenül jelent semmit.

2017. ápr. 16. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
hát igen,micsoda ostobaság, hagyják évekig burjánzani a betegségeket, ki sem vizsgálják, mert ott egy darab bőr???
2017. ápr. 16. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Igy gondolom en is.

De amugy tenyleg, mit kellene csinalnia egy nogyogyasznak rakszuresen kivul?

3x vettek mar kenetet+ 2 antibiotikum.

Mit lehet meg tenni?

2017. ápr. 16. 10:30
 10/12 anonim ***** válasza:
ezt az orvosnak kéne tudni, ha végre találnál egy normálisat.
2017. ápr. 16. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!