Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Más is volt már ilyen helyzetb...

Más is volt már ilyen helyzetben? Félek elmenni pszichiáterhez. Van valakinek ilyenben tapasztalata?

Figyelt kérdés
Mostanában depis vagyok és sok olyan dolog van, amit félnék egy idegennel megosztani. Attól is félek, hogy le fog hülyézni, pedig ajánlottak is egy jó dokit, de nem merek elmenni.

2014. aug. 21. 20:42
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem pszichiáterhez, hanem pszichológushoz kell elmenni.

És mitől félsz? Hogy megesz?

2014. aug. 21. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia! Nyugi, tapasztalatból mondom hogy AKÁRMIT is mondasz, még ha tényleg hülyeség is a doki akkor se fog lehülyézni!!!! Megjártam jópar dokit, mondtam meredek dolgokat,éa soha nem hülyéztek le :)

Viszont semmiképpen se menj először pszichiáterhez (plàne h gondolom elég fiatal lehetsz) hanem pszichológushoz inkább!! Ha még mindig félsz,akkor ha gondolod írhatsz priviben, névtelenül, megpróbálok segíteni :))

2014. aug. 21. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 hektorr7 ***** válasza:
Te döntsd el hogy elmész vagy nem pszichiáterhez. Mi nem mehetünk el helyetted. Ha nem mész el maradsz ugyan olyan mint most, ha elmész meggyógyulsz. De te tudod mit akarsz csinálni, ahogy gondolod!!
2014. aug. 22. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem kell félni azért van mert neki mindent elmondhatsz...mi a baj? volt ilyen korszakom nem is olyan régen ha gondolod írj :)
2014. aug. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!