Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha valakinek folyasa van,...

Ha valakinek folyasa van, akkor mit tegyen ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

Az illeto 17 eves, szuz.

Evek ota van folyasa, ami sarga, darabos, buzos es suru.

Eddig 3 nogyogyasznal volt.


Az elso nem tenyesztett, ajanlott Canestent, de nem segitett.


A kovetkezo ketszer tenyesztett, mind a ketszer bakterialis fertozesre adott antibiotikumot, de amint a gyogyszer elfogyotr, a tunetek ismet visszatertek.


A harmadik nogyogyasz is vett kenetet, de minden eredmeny jo, viszont meg mindig van ez a folyas.

Azt mondja, rakszurest nem csinal a szuzesseg miatt.


Na most menjen egy 4.-hez is?

Vagy kerjen meg egy tenyesztest??



2017. ápr. 13. 21:56
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Nekem is hasonló a helyzetem, bár nem teljesen ugyanaz. Nekem fehérfolyásom van már sok éve, kellemetlen érzés és időnként viszketés is társul hozzá. Két orvosnál is voltam, candida a diagnózis, kaptam rá gyógyszert és kúpot, ami rövid ideig hatott is, de aztán nem. A legnagyobb problémám, hogy candida diéta nélkül valószínűleg semmi sem segítene, a diétához viszont nagyon vékony vagyok, rajtam egy plusz kiló sincs, sőt, inkább fel kéne szednem párat ahhoz, hogy az egészséges kategóriába tartozzak. Fogalmam sincs mit tegyek, így vagy a candida marad, vagy bevállalom a diétát és valószínűleg azzal együtt a fogyást is, amivel viszont más egészségügyi problémát okozok magamnak... Ja és én is szűz vagyok, csak kenetvétel és hasi ultrahang volt eddig.
2017. máj. 14. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
utolsó, szerintem ne féltsd magad annyira. kezdj el sportolni, egyél elég fehérjét és máris lesz rajtad izom, nem leszel nádszál. A cukrot szerintem alapból elhagyhatod, nem lesz tőle semmi bajod, ha elhagyod.
2017. máj. 14. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!