Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvely gombás fertőzéseitől...

Hüvely gombás fertőzéseitől való megszabadulás joghurttal?

Figyelt kérdés
Hogyan kell alkalamazni a joghurtot? Meddig? Milyen joghurt ajánlott?

2017. ápr. 15. 16:43
 1/8 anonim ***** válasza:

Én a joghurtot megenni szoktam. De nem gombás megbetegedésre.

[link]

2017. ápr. 15. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hülyeség. Egészséges, az igaz, de a gomba túlszaporodását nem állítja meg. Azon diéta és célzott gyógyszeres kezelés segít.
2017. ápr. 15. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
71%
elofloras joghurt kell neked, azt szoktak tamponba martani es ugy felhelyezni.
2017. ápr. 15. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem.
2017. ápr. 15. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Volt akinek már bevált?
2017. ápr. 15. 17:04
 6/8 anonim ***** válasza:
Csak az a baj, hogy a gomba nem a hüvelyben van elszaporodva. Ha a hüvelyben megjelenik, az már csak a következménye annak, hogy a tápcsatornában már régen túl van szaporodva és ezen nem segít, ha joghurtos tamponokat tömköd az ember magába. Meg lehet próbálni, el lehet ilyenekkel szórakozni, de míg a belekben sok van, addig örökké vissza fog térni a hüvelybe.
2017. ápr. 15. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
De most komolyan miért olyan bonyolult elmenni a háziorvoshoz és feliratni gyógyszert mintsem joghurtos tamponokat felnyomkodni???
2017. ápr. 15. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Talán ezeket a köröket már lefutotta. Nekem is Canestent meg egyéb szarságokat javasoltak, de a jelen nőgyógyászom azt mondta, az orvosok elvileg tudják, hogy a Can. -re már rezisztens minden gomba, de mégis ezt írják, mert ezt kell írniuk...

Én végül Diflucant kaptam, ami egy szájon át szedhető erős gombairtó és hónapokig diétáznom kellett. Ez az egy vált be, pedig szinte az összes létező házi gyógymódot és helyi hatású szert felírták orvosok. Csak, ahogy említettem, ez nem lokális probléma, hanem az egész szervezet betegsége, amire éppen ezért a helyi kezelés nem elég, folyton ki fog újulni csak helyi kezeléssel.

2017. ápr. 15. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!