Ez normális? Vagy esetleg forduljak orvoshoz? 3hete megműtőttek laporoscopos technikával méhen kívüli terhességgel.

Figyelt kérdés
A műtèt után kb 6-7napig vèreztem, majd elmúlt. Ma megint alhasi görcsökkel èbredtem ès most újra vèrzek. 4hèt múlva nőgyógyászati kontrollra kell mennem. Illetve mèg azt szeretnèm kèrdezni, hogy ''hàzas èletet, , mikortól èlhetek?

#terhesség #terhes #méhen kívuli terhessèg
2017. ápr. 1. 16:34
 1/3 luna20120323 válasza:
A vérzés normális de hogy másodszorra is jelentkezet az nem feltétlenül ezért mihamarabb keresd fel az orvosodat...házas életettől kb 6 hétig kell tartozkodni úgy tudom..ha korábban szeretnétek úgy is érezni fogod hogy jól esek e..de azért hagy időt a gyógyulásra mert komoly problémád is lehet belőle..
2017. ápr. 1. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszod :) termeszetessen mindenkepp varok csak azt nem tudtam, hogy 4vagy 6hetet kell :) sajnos az orvosok nem vilagositottak fel semmirol :(
2017. ápr. 2. 01:38
 3/3 A kérdező kommentje:
En amugy arra gondoltam, hogy esetleg nem-e a menstrualciom johetett meg ?
2017. ápr. 2. 02:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!