Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Étvágytalansággal milyen...

Étvágytalansággal milyen orvoshoz forduljak?

Figyelt kérdés
Egy pár éve már tart, le is fogytam emiatt 3 kilót. Alapvetően is nagyon vékony voltam, de most épphogy súrolom a 46 kg-ot. Akkoriban a szüleim külön mentek, de ezen már régen túltettem magam, sőt kifejezetten jó lelki állapotban vagyok, tehát ez nem lehet probléma. Egy ideje rendszeresen szedek multivitamint, B-komplexet és még egy pár fajta vitamint, valamint iszok fehérjét és szénhidrátot. Kb. 1 hétig volt nagyobb étvágyam ezektől, de megint alig eszek :( Háziorvosnál már kétszer voltam, de egyszerűen semmire nem megyek vele, mert csak vérképet csináltatott és itt meg is állt az ügy. Hozzá nem szeretnék fordulni, mert azt mondta, hogy szerinte semmi bajom. Úgy érzem nem vesz komolyan. Szóval az lenne a kérdésem, hogy milyen magán rendelést lenne érdemes felkeresnem ez ügyben?
2017. ápr. 15. 01:42
 1/1 TR75 ***** válasza:

Endokrinológia?

Pszichiátria? Pszichológus? (Igen, olvastam, hogy "minden rendben". De azért elképzelhetőek olyan elfojtott dolgok, amiknek ilyen hatása lehet.)

2017. ápr. 15. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!