Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lenne a megoldás?

Mi lenne a megoldás?

Figyelt kérdés
évek óta tartó párkapcsolatom van . sajnos hajlamos vagyok hüvelygyulladásokra .évek óta rendszeresen visszatérnek ,de durvábban az elmúlt 1 másfél évben volt. mostanában 4 havonta jött elö. nem is ezzel van a gond hiszen egy évtizede tartó párkapcsolatom van .az utóbbi időkben viszont rettegek hogy nem lesz vége és tönkre mehet emiatt a kapcsolatom. elmentük orvoshoz de látom a páromon hogy szenved emiatt ,hogy van mikor kihagyunk akár 1 hónapot is. lassan már attól rettegek hogy elveszitem ,hogy keres egy olyan nöt ,akinek ez nem jön elő ennyire sürün.... az ismeröseim megkértek rá hogy ne foglalkozzak ezekkel hanem önmagam egészségével . a szexualitástól is félek hogy visszatér ezzel egyidöben a gyulladás akár .lassan tönkrement az egész párkapcsolatom. telejsen el vagyok keseredve

2017. máj. 1. 20:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Minden féleképpen menj el orvoshoz és kérj segítséget. A pároddal meg már hosszabb ideje együtt vagytok nem hinném hogy most dobná fel az eddigi közös életeteket. De ha nagyon bánt a dolog próbálj vele beszélni erről. Amúgy teljesen megértem a helyzeted én is 1 éve folyamatosan hasonló problémákkal küzdök és néha nekem is eszembe jut a párom hogy mi lesz ha egyszer elhagy ez miatt.
2017. máj. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Gondolom, megvan az oka, a kórokozója. Mindig ugyanaz? A párod is kezelik?
2017. máj. 1. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Tőzegáfonyát próbáltátok?

Nekem olyan problémàm volt hogy mikor együtt voltam a párommal másnap mindig csípett a vizeletem ês nem voltam jól.

Amióta szex után bekapok vagy 2tbl.tőzegáfonyát meg iszom 2-3 pohár vizet vagy tőzegáfonya teát nincs gondom.Ja és az orgazmusom után kis idővel elmegyek kiüríteni a hólyagom

2017. máj. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
az a baj hogy elhanyagoltam magam! már cickafarkteát iszom és tul vagyunk mind a ketten egy 10 napos gyogyszerkurán!jol vagyok végre.csak az a baj hogy menzesz elött jött ki! ugy érzem rengeteg szakirodalmat olvastam és tudom hogy nem hagyhatom hogy felboruljon az egyensulyom. ezért megelözésképpen ezt a hüvelyfloravisszaállitot hetente 1x 2 x felhelyezem illetve menzesz után mert az nagyon erös.. mérettem cukrot kenetet vettek amiért holnap hivom az orvost az eredményröl ...hormont szeretnék nézetni . plusz holnap reggel nagylabor lesz illetve pajzsmirigy miatt vesznek vért ...mindennek utánajárok... már nem hordok tangát. szépen fertötlenitem a dolgaim és megerösitem az immunrendszerem .
2017. máj. 1. 21:31
 5/6 anonim válasza:
Rendbe jöttél azóta?
2017. szept. 17. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen. Voltam orvosnal .... aki azt mondta nem tom gyogyszerrel... adott egy isteni kupot bv re es gombara... ha ugy erzem olyan azonnal csinalok egy tejsavas 5 napot ...mens.utan.... es a lenyeg nem gorcsolok mar ra :) nekem is es a paromnak is van kremje kupja ra..azota sz...rok bele es nem jon elo :) megelozok es nem stresszelek. Hiszen hajlamos leszek ra eletem vegeig ,de elfogadtam es semmi baj !
2017. nov. 20. 19:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!