Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Baj ha ekkora a mellem 12 évesen?

Baj ha ekkora a mellem 12 évesen?

Figyelt kérdés
Mint ahogy montam 12 éves lány vagyok és 70/A-s melltartót hordok. A velem egykorúak csak topot hordanak mert laposak. Én nekem 11 éves korom óta van menstruációm. Van egy 13 éves csaj az osztályba annak nagyobb az enyémnél de ő egy kicsit duci. Én 160cm és 62 kiló vagyok lehet hogy a súlyfelesleg miatt van ekkora mellem?

2017. máj. 8. 12:34
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a te korodban 80/B volt a méretem és nekem is a súlyfeleslegem miatt.
2017. máj. 8. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
33%

Igen, baj! Úgyhogy vágj le belőle egy kicsit.


Most komolyan, mégis milyen választ vársz?!

2017. máj. 8. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
61%
A 13 éves osztálytársamnak kb C vagy D.
2017. máj. 8. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
53%
Annak örülj, minél nagyobb!
2017. máj. 8. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%

Szia!

Nekem 12 èvesen jött meg előszőr ès kb az előtt 1-2 hónappal kezdtem melltartót hordani. (Akkor mèg merevítő nèlkülit,de most már olyat hordok.) 75/B-s volt akkor is és mèg most is.

Ès nem a súly feleslegtől,pont jó az alakom. :)


Amúgy volt osztársamnak már 3.-ba merevítőst kellett hordania.


14/l

2017. máj. 22. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Szia!

Engem, mikor 12 voltam, rengetegszer kipécéztek az osztályból, mivel én akkor 7.-es lettem volna, csak nyári születésű vagyok, visszamaradtam. Nem tehetek róla. Viszont így idősebb voltam az osztály többi tagjanal, én hamar kezdtem a merevitoset. Mert a top már nem volt jo. Aztán, viszont a tesi öltözőben szólt érte az egyik lány, h

-Xy, te merevitoset hordasz? Tudod, hogy azt nekünk nem szabad?

Pfuu, az nagyon ciki volt. Dehát nem volt mit tenni, nagyobb volt a többinel,ennyi. Ciki volt még hogy az akkori legjobb barátnőm a toppba se fért bele, olyan kicsi volt.

2021. okt. 3. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Jazmin_12 válasza:
Nekem 10-12 évesen cicim sem volt, topot sem hordtam.
2023. febr. 21. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem tökéletes
2023. jún. 25. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!