Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan használjam ezt a...

Hogyan használjam ezt a joghurtos tampon dolgot?

Figyelt kérdés
Az lenne a problémám, hogy sajnos gombás vagyok, és utánaolvastam ennek a dolognak. Azt mondják hatásos. Szeretném kipróbálni, de nem tudom hogyan. Menzesz után vagyok 4 nappal. Mikor lenne érdemes elkezdeni a kúrát, és mennyi ideig? Elsősorban azoktól várom a választ akik már próbálták és bevált.
2017. máj. 9. 16:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
87%
Elsősorban menj el nőgyógyászhoz, mivel az se biztos, hogy gombád van.
2017. máj. 9. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem biztos,persze de eléggé arra utaló jelek vannak. Túrós,büdös erős folyás, néha még a tisztasági betét is átázik. Viszket, piros,néha annyira csípi, hogy vérzik is. Szerintem ez gomba.
2017. máj. 9. 17:40
 3/12 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem meg bármilyen fertőzés lehet. :/ Százszor hamarabb meggyógyulnál, ha a nőgyógyász kikezelné.
2017. máj. 9. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
81%
Ha ilyen komoly panaszaid vannak, ne halogasd a nőgyógyászhoz menést. Majd ő megmondja, hogy gomba vagy nem és ad rá megfelelő kezelést.
2017. máj. 9. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Esetleg valaki más?
2017. máj. 9. 19:33
 6/12 anonim ***** válasza:
Komolyan nem érted, hogy magaddal tolsz ki? Miért jobb joghurtos tampont (atyaúristen...) magadba nyomkodni, mint elmenni egy nőgyógyászhoz? Neki is időbe fog telni amíg antibiotikummal kikezel ebből. Ne haragudj de ez nem a tegnap vettem észre kategória.
2017. máj. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ilyen komoly tünetekre nem fog használni a joghurtos tampon. Egyébként is ennél már sokkal korszerűbb módszerek vannak.
2017. máj. 9. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Micsoda egy hülye vagy. Adnak neked NORMÁLIS tanácsot te meg még le se sz.rod. Végülis ha a későbbiekben visszatérő gondot akarsz magadnak akkor kenegesd csak magad joghurttal.
2017. máj. 10. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
71%

Nálam is épp aktuális ez a téma. :(

Nekem mondjuk nem volt szaga a váladéknak. Nem lehet, hogy inkább bakteriális fertőzésed van?

Olyan sokára kaptam időpontot nődokihoz, hogy inkább a neten informálódtam. Leírom nekem mi segített, de nem biztos hogy ez neked is fog. Én jódos intimzuhanyt használtam, mivel az bacik és gomba ellen is hatásos, és nem tudtam, hogy nekem mi van. De bejött, mert most már nincs panaszom. Ahhoz, hogy ne jöjjön vissza, joghurtos tampont akartam használni, de közben megjött, úgyhogy most probiotikus tampont (Ellen márka) használok.

A joghurtos csak a helyreállításhoz jó. Előtte valami mással próbálkozz.

Remélem segítettem.

2017. máj. 11. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

#9 vagyok

Miért lettem lepontozva?

2017. máj. 12. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!