Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan kell elmenni nőgyógyász...

Hogyan kell elmenni nőgyógyászhoz?

Figyelt kérdés

Ùgy èrtem,hogy csak ùgy menjek be a hàziorvoshoz ès mondjam azt,hogy èn nőgyògyàszhoz akarok menni? Ha megkèrdezi miért,mit mondjak?

Mèg életemben nem voltam nőgyògyásznàl,szexuàlis kapcsolatom se volt.Fèlek.Anyukám se jàr.Azt mondja nagyon rossz.Nincs kivel elmenjek,ìgy eddig ki is maradt.Meg igazàbòl van egy gyerekkori rossz èlmènyem ès azóta,nem szìvesen vetkőznèk le,főleg fèrfinak.


24/L


2017. máj. 16. 01:21
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell a háziorvoshoz menned ugyanis nem kell beutaló a nőgyógyászatra. Felkeresed a rendelőintézetet ahova körzetileg tartoztok és kérsz a betegfelvételi ablaknál egy időpontot, de kérhetsz időpontot telefonon is.
2017. máj. 16. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem rossz a nőgyógyászat ha jó orvoshoz mész. És ha nem szeretnél férfihoz menni, akkor menj nőhöz, biztos találsz valahol a közelben. Ha kórházba akarsz menni akkor általában be kell jelentkszni, legalábbis nálunk, ha magánhoz akkor meg csak odamész. Bár biztos magánban is van olyan ahol be kell jelentkezni.
2017. máj. 16. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
10%
24????? Nem 12???
2017. máj. 16. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
34%
Kellemetlen tud lenni, de a rossz erős túlzás. Viszont gondolj bele: egy időnkénti kis kellemetlenség megmentheti az életedet. A kolléganőm igy igy úszta meg, időben észrevették nála a rákos daganatot. Ha két hónap múlva derül ki, már semmit sem tehettek volna érte az orvosok.
2017. máj. 16. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Tehát kéthavonta menni kell?
2017. máj. 16. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Alltalaba a maganrendelesekre kell idopntot kerni,amit be is tartanak,neha lehet egy kis keses.Nalunk nem tudom,hogy a korhazba kelle-e,de ott alltalaba ugy megy,hogy kersz idopontot aztan varsz 2orat,mert erkezes szerint hivnak be.Szerintem inkabb maganba menj.Ott csak az orvos van bent a vizsgaloba es csak azutan kell vetkozni,hogy elmondtad miert mentel.Kicsit kellemetlen a vizsgalat,de nem olyan veszes.Persze,ha mar van valami bajod,akkor rosszabb lehet,de az csak par perc,annyit meg kilehet birni.De egy rakszuressel ultrahanggal olyan betesegeket is elcsiphetnek amit lehet nem is erzel.
2017. máj. 16. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Mi miatt mész? Mert enni idősen maximum rákszűrést kell csinálni, ha panaszod nincs.

20N

2017. máj. 16. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
53%
"Tehát kéthavonta menni kell?" Ha nincs panaszod, akkor is érdemes egy évben legalább egyszer elmenni. A kollégámnak voltak nőgyógyászati panaszai, ezért ennél gyakrabban járt- éppen emiatt vették észre hogy a szokatlan vérzést daganat okozta nála.
2017. máj. 16. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
64%

Én is 26 évesen voltam először vizsgálaton, nem kell emiatt leszólni a kérdezőt.

És mielőtt nekem esnétek emiatt: nekem se volt szexuális kapcsolatom 24 évesen, de gondoltam elmegyek azért egy szűrésre. Magárendelésre kértem időpontot, egy nő volt a doki. Na, miután megtudta, hogy nincs panaszom és még szűz is vagyok, kb. lecseszett mit keresek itt... és persze nem is vizsgált meg.

2017. máj. 19. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!