Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hány évesen jött meg a menstru...

Hány évesen jött meg a menstruációtok? Mikor, hol történt? Kinek mondtátok el először? Hogyan történt? Volt nálatok betét vagy tampon?

Figyelt kérdés
11/L vagyok és valószínű nem sokára megjön ezért akarok ilyen történeteket olvasgatni :D Igen, nem alszok ilyenkor :DD

2017. máj. 19. 22:56
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:

12 évesen, otthon voltam. Szerencsére volt otthon betét, így nem volt semmi gond. Először anyum tudta meg. Nem is fogtam fel, hogy mi történt, de nagyjából tudtam kezelni a helyzetet.


13/L

2017. máj. 19. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ :)
2017. máj. 19. 23:02
 3/29 anonim válasza:

11 éves koromban .

Iskolában jött meg de nemtudom hogy de nemvettem észre. Amikor hazaértem elmentem wc-re és megláttam. Anyukámnak mondtam el elősször , ő pedig elmagyarázta mi is ez és adott betétet.

2017. máj. 19. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
85%
Én 12-13 éves voltam. Egy nyári napon jött meg (azt a dátumot sose fogom szerintem elfelejteni:D ). Anyukámnak mondtam el és utána elsírtam magam mert nem akartam ezzel az egész menstruációs dologgal leélni majdnem az egész életem. Nem volt nálam se betét se tampon, este vettem észre hogy baj van.
2017. máj. 19. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:

11. Én se akarom így leélni az életemet.:)

Már szerencsére vannak tisztasági betétek, hordhatsz, ha úgy érzed, nemsoká megjön.

2017. máj. 19. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%
11 voltam, nyáriszünet volt így otthon voltam. Az első menzeszem csak egy kis barna maszat volt. A másodikat viszont már nem élveztem annyira a nyaralás kellős közepén. Addigra tudtam, hogy számíthatok rá így volt nálam betét.
2017. máj. 19. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
A 10.szükwtésnapomon úgy keltem fel hogy megvolt de nekem fel sem tunt, csak anya latta meg mert ataztam. Nem volt itthon se betet se tampon de anya gyorsan vett es nem volt gáz.
2017. máj. 19. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
11 éves koromban. Nyáron, este, otthon történt. Anyának mondtam először, de nem volt otthon betét, aztán vett nekem(:
2017. máj. 19. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
100%

11 évesen áprilisban történt (1 éve). Otthon voltam és reggel mikor elmentem wc-re láttam, hogy megjött a Mikulás. Egész nap azon agyaltam, hogy mondjam el anyának.

Aztán este elültem amikor épp gépezet, és megszólaltam: Anya, megjött a menzeszem. Ő meg kb indián táncot lejtett miatta.

2017. máj. 20. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat. Mindig szokott nálam lenni 2 db betét és egy bugyi, és a legutolsó erdei iskolába (kb. 3 hete volt) vittem egy csomaggal.
2017. máj. 20. 08:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!