Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Barna "vérzés" menstruáció...

Barna "vérzés" menstruáció helyett? Mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Általában 25-6 napos ciklusaim vannak, most 28. napra jött meg... (előző hónap 24 nap volt)

Már elég ideges voltam, hogy nem jön meg, mivel a tünetek jelentkeztek, ahogy szoktak, mellfájdalom, enyhe szúrkálás aljasban, sokszor ráparázok dolgokra... elég stresszes időszakom van most...

Szombaton jelentkezett valami enyhe felfázásos helyzet, többet jártam wc-re, és a végén kellemetlen is volt, mintha még kellene pisilnem, de semmi nem jött... hétfőre megszűnt...

Ma végre megjött délután, a tisztasági betéten láttam, hogy barnás.. ilyen már volt... de most meg már sűrű és sötétbarna, vér szinte alig látszik benne.


Ugye nincs semmi bajom? Terhesség nem lehet igaz? :( nagyon félek, védekezni szoktunk... május 12-én voltam a párommal....


2017. máj. 23. 20:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet a stressztől is. Nekem is volt már ilyen. Ha egyszer kétszer fordul csak elő akkor nem hiszem hogy hosszabb távon gond lehet de biztos ami biztos nézesd meg magad szakorvossal
2017. máj. 23. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
A barna az maga a vér, csak oxidálódott benne a vas. Általában akkor barna, ha csak kevés jön és egy kicsit pang a hüvelyben. Normális jelenség alkalmanként, ha viszont állandósul és mindig ilyen, akkor érdemes szakorvoshoz fordulni, mert hormonális problémát jelezhet.
2017. máj. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Most valóban kevés, ez egyáltalán nem jellemző.. Nem tudom miért van most ez...


Esetleg tesztet ilyenkor tudok csinálni vagy fals eredménye lesz? Szeretnék megnyugodni.

2017. máj. 24. 06:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!