Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Vissza kell menni ilyen...

Vissza kell menni ilyen eredménnyel a nőgyógyászhoz (sok fehérvérsejt)?

Figyelt kérdés

Nemrég érkezett meg a hüvely kenet vizsgálatom eredménye, amire azt mondta a doki, hogyha valami pozitív, akkor keressem fel. De a kapott eredmény alapján nem tudom, vissza kellene-e menni?


"Kórokozó baktérium és sarjadzó gomba nem tenyészett ki. Mikroszkópos vizsgálat eredménye: Normál Döderlein flóra látható Sarjadzó gomba negativ Trichomonas negativ Neisseria gonorrhoeae negatív Sok fehérvérsejt"


Tehát ebben nincs pozitív eredmény, viszont a "sok fehérvérejt" kifejezést nem értem, ezzel fel kéne keresnem ismét?



2017. máj. 23. 23:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem keresd fel vesziteni valód nincs es ugy tudom akkor termelődik több feherversejt ha valami korokozot/bakteriumot akar legyozni a szervezet
2017. máj. 23. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Valószínűleg felkeresem, csak nem szerettem volna úgy odamenni, hogy valójában semmi bajom, de ezek szerint a sok fehérvérsejt nem feltétlenül normális dolog.

Köszönöm szépen!

2017. máj. 25. 21:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!