Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az állandó melltartóhordás...

Az állandó melltartóhordás vagy a melltartó hanyagolása van rosszabb hatással a mellre?

Figyelt kérdés
Az állandó melltartóhordás mellett azzal az érvvel volt egy orvos, hogy így a mell nem ereszkedik mert állandóan tartva van. A melltartó nélkülözés mellet meg úgy beszéltek hogy ha melltartót hordunk, nem erősödnek azok a szövetek/izmok/nem tudom mik mert nem vagyok biológus, amik tartják a mellet. Melyik igaz??

2017. ápr. 16. 23:03
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettőben igazság. De az, hogy neked melyik a jobb teljesen a mellméretedtől függ. Ha kicsi melleid vannak, tehát nincs nagy súlyok, akkor nem kell melltartó, mert elgyengülnének az izmok. De amennyiben nagy kebelekkel áldott meg a sors, muszáj melltartót hordanod, mert különben nagyon meg vannan terhelve az izmok és a gerinc is. Nyilván az, hogy hordasz melltartót nagy ciciknél még nem jelenti azt, hogy nem fog megereszkedni, de jobban jársz, mintha nem hordanál.
2017. ápr. 16. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

A mell mérettől függ.

A természetes az ami a természetes.

Vagy is, a melltartót én sosem tartottam természetesnek.

vannak akiknek ez presztízs kérdés.

Váljék egészségükre.

Vagy másra váljék.


Most ki fogsz nevetni.

Mert a tehenek a csöcse sincs felfüggesztve felkötve pl. egy kötött zacskóval.


Nem szégyen, ha valakinek a melle nincs melltartóban.

Aki ebből esztétikai problémát csinál, ... tudom sajnálni.

De megértem, ha nekik szükséges és fontos.


Én kissé buta falusi vagyok.

Akkor bocs a városiaktól.

Azért van egy kis műveltségem, ha ez valakit egyáltalán érdekel.

2017. ápr. 16. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

A kerdes egyik reszet nem nagyon ertem, megpedig azt, hogy aki melltartot hord, annak nem erosodnek a szovetek / izmok.

Miert a melltarto nelkul igen?! Hogyan, mit ad hozza hogy erosodne tole az hogy log, huzza a gravitacio?

Attol meg hogy nincs rajtad melltarto nem fog a melled automatikusan magatol mellizom gyakorlatokat vegezni, es atalakitani mell szovetet izom szovette...persze lehet valmelyest formazni a logo melleket, de ez kulon torna gyakorat!

En azt mondom bizonyos kor utan a kotoszovetek gyengulnek, nyulnak, meg az a franya gravitacio mar megint, tehat ha az a cel hogy ne logjon a mell jobban mint amivel a genetika megaldott (mert alapbol ugye az hatarozza meg a mell meretet, kotoszovetek erosseget stb) akkor inkabb egy kenyelmes melltarto. Olyan ami nem vag, nem szuk, es nem feltetlen a csipkecsoda, hanem elsosorban tamaszt.

2017. ápr. 17. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Állítólag,ha folyton melltartót hordunk a melltartó teljesen átveszi a kötőszövetek és izmok feladatát,amik emiatt gyengülnek.Erősödni biztos nem fognak a szövetek,ha nem hordunk melltartót,de abba azért lehet valami,h nem is gyengülnek olyan gyorsan.
2017. ápr. 17. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2017. ápr. 17. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!