Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hol lehet a legolcsóbb tampont...

Hol lehet a legolcsóbb tampont kapni?

Figyelt kérdés
Illetve rosszabbak-e ezek bármivel, mint pl az OB?

2017. jún. 5. 15:52
 1/10 anonim ***** válasza:
95%
100-as boltban lehet kapni olcsóbb tampont, de hidd el nagyon nem éri meg. Nagyon hamar megszívja magát és szivárog. Az ob hiába borsos árú, de sokkal komfortosabb, kifizetődőbb.....
2017. jún. 5. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én a rossman saját márkását használom,azt a fajtát amihez van applikátor és nekem bevált. Sokkal olcsóbb mint a tampax vagy az ob és ugyanolyan jó.
2017. jún. 5. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én az olcsókat egyáltalán nem tudom felrakni, nem csúsznak. A Naturellát mondják, hogy jó, de azt meg nem merem, mert illatos.
2017. jún. 5. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Én Siempre-t használok, LIDL-be lehet kapni. 24 db 300Ft. Nem folyik mellette ki, jól felhelyezhető, nem foszolódik mint a drága OB. Bátran ajánlom!
2017. jún. 5. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Teszkó gazdaságos családi kiszerelés, a teszkóban.
2017. jún. 5. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
93%

Ob rendszeresen akciós a dmben ill a müllerben, teszkóban is

Nekem az olcsók mind átáztak hamar

2017. jún. 5. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Naturella, LIDL-s jó ! :)
2017. jún. 5. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Naturella ob es pamina vagy a dm es a rossmann sajat markasai. Egy része sajat masik baratnok tapasztalata. Ezen be spórolj. Az illatosított naturellanak én bem is erzek semmi illatat meg hasznalatlanul se, es meg nem volt tole semmi bajom nekem bevált. A pamina azt regen hasznaltam nem volt semmi gaz sima tampon volt. De az ob most nagyon megtetszett a csúszós borítása miatt. Ha mar nincsen sok vissza ob ha az elejen vagyok naturella.
2017. jún. 5. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Otthon Lidleset használtam, itt kinn Aldi sajátmárkásat, de semmi különbséget nem tapasztalok (csakhogy árban sokkal olcsobb, amit vettem 1,5 frankért, fél évre legalább elég).
2017. jún. 6. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Metionin ***** válasza:
Eurós boltokban vannak de azok nekem hamar átáztak. Ráadásul én tényleg csak az igazán minit tudom felhelyezni, a többi nem megy fel, így az ob mini az egyetlen, ami eléggé kicsi a "méretemhez" és nem is ázik át egy órán belül.
2017. jún. 6. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!