Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tampon használat?

Tampon használat?

Figyelt kérdés

Valaki segítsen mit kell? Hogy kell? Meddig kell? Lécci segítsetek.

Köszönöm



15/l


2017. jún. 7. 15:24
 1/7 anonim ***** válasza:
51%
Anyukád nem használ/ használt? Nem tudja elmondani?
2017. jún. 7. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A dobozban van egy leírás, tájékoztató. Abban minden le van írva. Hogy hogyan kell felhelyezni, vannak különböző pózok, amivel lehet próbálkozni. Le van írva, hogy mire kell figyelni, hogy meddig lehet max. bent.

Először minivel érdemes próbálkozni, és otthon nyugodt körülmények között.

Vannak olyan tamponok is, amihez van applikátor, amivel fel kell helyezni. Pl. Tampax. Van, akinek ezzel könnyebb.

2017. jún. 7. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2017. jún. 7. 15:42
 4/7 A kérdező kommentje:
És biztos addig kell felnyomni ameddig tudom??
2017. jún. 7. 15:43
 5/7 anonim válasza:
Biztos, nyugi.
2017. jún. 7. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen, biztos! Onnan fogod tudni, hogy jó helyen van, hogy egyáltalán nem érzed, igaz, az elején feszíthet kicsit, amíg hozzászoksz. (Szüzen én pl használni sem tudtam, nem tudott volna észrevétlenül megmaradni bennem).


Kényelmes póz, otthon, és próbálgasd, hogy a legkönnyebb felhelyezned, mennyit bír ki. Az viszont fontos, hogy alapos kézmosás minden használat előtt, és 4 óránál tovább akkor se legyen bent, ha nem telt meg.

2017. jún. 7. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Rendben koszonom
2017. jún. 7. 19:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!