Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehetséges hogy párommal...

Lehetséges hogy párommal együttlét után hüvelyi gyulladásom alakult ki?

Figyelt kérdés
Mar többször előfordult, hogy szex utáni napon húzódó, viszkető érzést éreztem a hüvelyemből. Meg is van duzzadva ilyenkor es eleg piros. (Védekezünk mindig) Valami hormon okozhat ilyet? Nőgyógyászhoz meg nem szeretnék menni.

2017. jún. 7. 22:01
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szeretnél vagy nem szeretnél, muszáj lesz.

Ezt nem hormon okozza, hanem fertőzés. És mivel senki nem lát beléd, el kell menni orvoshoz. Ha feljebb húzódik a méhedre vagy petefészkedre, akár meddővé is válhatsz, és hidd el, mesterségesen összehozni egy gyereket sokkal nagyobb kellemetlenséggel és fájdalommal jár (és sokkal tovább is tart), mint egy nőgyógyászati vizsgálat.

Ha nemi életet élsz, akkor úgyis szükséges rákszűrés is.

Ráadásul valószínűleg a partneredet is kezelni kell ugyanazzal, mint téged, mert különben - ha neki nem is okoz ez tüneteket - egymást fertőzitek vissza.

2017. jún. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én inkább arra gondoltam, hogy felsértette. Mit lehet rá használni ami segíthet a fájdalmat elmulasztani?
2017. jún. 7. 22:24
 3/4 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy a gumi irritál téged

Szerintem is inkább menj el dokihoz, az a tuti. Tudom, hogy könnyű mondani, eleinte én is utáltam. Pár alkalom után hozzá lehet szokni. Azért a vizsgálat után egyél egy kis fagyit/csokit ;) viszont okosat csak egy orvos tudna mondani. Hány éves vagy?

2017. jún. 7. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Elso valaszolonak tokeletesen igaza van. Valami fertozes okozza ezt amit oda-vissza adtok egymasnak a partnereddel tehat nem fog csak ugy elmulni magatol. Menj el orvoshoz minel elobb.
2017. jún. 8. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!