Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehet baj? Nem vigyaztunk elegge?

Lehet baj? Nem vigyaztunk elegge?

Figyelt kérdés

A parommal 5 nappal ezelott voltunk egyutt es nem vedekeztunk, de folyamat torolgette stb, szoval vigyazva csinaltuk

Eloszor feherfolyasom volt most barna neha veres folyadekom van.



#szex #gyerek #vedekezes nelkuli
2017. jún. 9. 01:18
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

Igen erről már hallottam, de mindegy is mert nemsokára költözés lesz, és szeretnék munkába állni.

Egyébként hogy történik a vizsgálás, magán dokihoz is kell a tb?

2017. jún. 9. 07:34
 12/20 anonim ***** válasza:
Most akkor hogy van? Nem dolgozol, társadalombiztosításod sincs, de azért bulira meg berúgásra van pénz? És hogyhogy sose voltál nőgyógyásznál, ha furcsa a menzeszed, meg 1 évig kimaradt? Nem gondoltál rá, hogy ezt ki kéne vizsgáltatni? Valószínűleg van valami hormonzavarod. A pajzsmirigy működési zavara pl.produkál ilyen tüneteket. Gyógyszerrel és diétával karban tartható. De lehet cukorbetegség is a háttérben. Akkor meg nem kéne inni. Úgyhogy akár terhes vagy, akár nem, irány a nőgyógyász. És ezentúl MINDIG legyen otthon óvszer! Amíg nem akartok gyereket, használjátok MINDIG. Akkor is, ha azt mondja az orvos, hogy meddő vagy. Mert bizony papíron meddő nők is teherbe esnek.
2017. jún. 9. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim válasza:

Egyreszt ha a mensesed nem rendszeres, akkor nem tudom, hogy lehetsz biztos a naptarmodszerben, mert az kb azoknak jelent valamennyi biztonsagot (es meg azoknak sem, egy baratnom is igy probalt vedekezni, kb harom honap mulva szuletik meg a kislanya...) akiknek oramu pontossagu a ciklusuk.


Arrol meg gondolom nem hallottal meg, hogy beagyazodasi verzes...


Amikor teherbe estem, egyaltalan nem gondoltam, hogy megtortent, mert akkor hagytam abba a tablettat 5 ev utan, es kb 2 hetes terhes lehettem, amikor ilyen barnas verzesem volt. Igy eloszor siman azt hittem, hogy elkaptam valami gyomorbajt amikor hanyni kezdtem. 4 hetesen derult ki, hogy terhes vagyok.


Szoval szerintem is irany a nogyogyasz, ha bulira meg piara volt penz, akkor erre se sajnald. Ha meg nem szedsz tablettat, akkor gumi mindig legyen keznel.

2017. jún. 9. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Hiába ostobáknak áll a világ...
2017. jún. 9. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Hasmenes es kimerultseg ennek lehet a jelei?
2017. jún. 10. 02:58
 16/20 anonim ***** válasza:

Te szent ég és sötétség!!!!


Magándokihoz nem kell TB, sem semmi, csak némi készpénz.

Mihamarabb menj dolgozni és rendezd a TB ügyet.

Lenne pár kérdésem, de inkább magamban tartom.

2017. jún. 10. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Ja, és azt ugye tudod, hogy a sok évnyi TB nem fizetést be fogja rajtad hajtani a NAV kamatostól? Mert kötelező, ha magyar állampolgár vagy.
2017. jún. 10. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:
Igen siman lehet. En eloszor faradt voltam es ment a hasam, aztan kezdtem el hanyni, akkor meg szorulasom lett.
2017. jún. 10. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Őszintén remélem, hogy kamu.
2017. jún. 10. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Hasmenés :D

Mint terhességi jel,látszik nagyon művelt vagy kérdező...

Hány osztályt végeztél te?? 8-at

2017. jún. 10. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!