Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Eü, tisztasági betét, tampon...

Eü, tisztasági betét, tampon Melyek a legjobbak?

Figyelt kérdés

Nektek melyik márka jön be a legjobban?

Libresse betétről mi a véleményetek?

És milyen méret használtok?

Melyik a legjobb tisztasági betét.

Narurella vs ob tampon?


2017. jún. 18. 14:00
 1/4 anonim ***** válasza:
56%
Én tisztasági betétet nem használok, mert én nem tudom kihasználni a funkcióját. Csak arra jó, amikor az embernek erős folyása van, vagy barnás gyenge vérzése, nekem viszont ilyen nem igazán fordul elő. Rendes betétet használok, de inkább csak éjszakára, éjszakai típusút, ami hosszabb, vastag is, és nem ázom át vele. Napközben tampont használok, leginkább ob-t, de a naturellával is jó tapasztalataim vannak.
2017. jún. 18. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Eü.: csakis Always, hosszú évek óta

Tisztasági: Naturella, a legvékonyabb

Tampon: o.b. ritkán, szerintem drága is, én sajátmárkásat szoktam, DM-eset vagy ha a Naturella akciós, olyat, de lényegében mindegy, tamponnál nem tapasztaltam akkor különbséget, mint a betéteknél.

2017. jún. 18. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ja és méret, tamponból csak minit, betétből meg a szárnyas legkisebbet. De ez vérzésfüggő, szóval egyéntől függ.
2017. jún. 18. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Én always betétet használok és ob tampont- mini és normál méretűt.

2017. jún. 18. 18:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!