Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Regebb szerintem huvelygombam...

Regebb szerintem huvelygombam volt mert mindig viszketett de nem mentem nogyogyaszhoz meg nem is tuttam hogy mi van azt hittem ez normalis, csak kesobb jottem ra hogy nm, de mostmar elmult. Ez normalis, marmint hogy elmult a viszketes?

Figyelt kérdés
2017. jún. 20. 09:15
 1/5 A kérdező kommentje:
tudtam*
2017. jún. 20. 09:17
 2/5 A kérdező kommentje:
kerlek irjon valaki.....
2017. jún. 20. 10:04
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem biztos, hogy lesz itt olyan, aki ilyen tünetekkel nem ment el nőgyógyászhoz, szóval nem tudjuk megmondani, normális-e. Három eset lehetséges.

1. Akármi okozta is, elmúlt, kigyógyultál belőle.

2. Lehet, hogy nem gomba vagy más fertőzés volt, hanem pl. allergia valamilyen tisztálkodószerre, betétre, mosószerre vagy öblítőre, amiben a bugyid volt mosva stb. Ha azóta már nem használod azt, vagy változtattak az összetételén pl. akkor elmúlhatott az irritáció.

3. A tünetek elmúltak, de a fertőzés fennáll, és valamikor újra fellobbanhat.

2017. jún. 20. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
koszi a valaszt .szerintem egy tusfurdo miatt viszketett,de mar nem hasznalom azt a tusfurdot
2017. jún. 20. 11:22
 5/5 anonim ***** válasza:
Igazabol barmelyik lehet abbol amit elottem irtak.Elkellene menned orvoshoz,mert attol meg,hogy a viszketes elmult a problema fennallhat.Szerintem enyhebb diszkomfort erzesekhez kepesek vagyuk hozzaszokni.Nekem is evekig volt huvelygyulladasom,nem fajt nem viszketett igazabol rossz erzesem sem volt,de miutan rendesen kikezeltek teljesen mas erzesem lett.Ugy,hogy az a biztos,ha elmesz orvoshoz,ha nem talalnak semmit az jo,ha igen,akkor meg legalabb tudni fogod,hogy baj van es tudod kezeltetni.
2017. jún. 20. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!