Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Anya el akar velem jonni...

Anya el akar velem jonni nogyogyaszhoz, de nem tudja hogy mar nem vagyok szuz. Ugye az orvos nem fogja neki elmondani?

Figyelt kérdés

Hiaba mondom neki hogy egyedul megoldom, nem, o "ott akar lenni a rendelobe es hallani amit az orvos mond".

A masik kerdesem hogy o gyereknogyogyaszhoz akar vinni(2 het mulva), pedig szerintem a rendes nogyogyaszhoz is elmehetnek(holnap). Nem? Mi a kulonbseg, ha mindketto ferfi?

Amugy anya a nagymennyisegu feherfolyasom miatt akar elvinni, es a pattanasaimra fogamzasgatlo miatt.

Eleg szar, szerintem ez a sajat dolgom megis mar elore latom hogy megy be a rendelobe mint egy tank es mar nyomja is HELYETTEM hogy miert jottunk..

16/l



2017. ápr. 25. 18:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
98%

Teljesen mindegy, ö mit akar, elmehet veled, de a vizsgálatnál csak akkor lehet benn, ha te beleegyezel.

A vizsgálat eredményéröl meg nem mondhat neki semmit az orvos, kivéve, ha te felszólítod erre.


Szóval így fog kinézni a dolog: anyuka beront a rendelöbe veled együtt, az orvos megkérdezi, hogy neked van-e ez ellen kifogásod, és ha igen, akkor kiküldi.

Ha netán az orvos nem kérdezi ezt meg, akkor meg te szólsz, hogy négyszemközt akarsz vele lenni - és anyuakát ekkor is kiküldik.

2017. ápr. 25. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
71%
Bocs, az elsö vagyok még egyszer: a pattanásokra a fogamzásgátló nem való, ezzel csak tönkreteszed a szervezetedet, azaz semmi esetre se akarj ilyet.
2017. ápr. 25. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Olyan nincs, hogy anyád csak gondol egyet és bemegy veled. Az orvos kiküldi.
2017. ápr. 25. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen a valaszokat, csak hat nemtudom. Anyukam eleg makacs😅 De akkor az orvost koti a titoktartas ugye?

Elso, hidd el, rengeteg antibiotikumot irt mar fel borgyogyasz, kremet is, egyik se hasznalt, es elegge orulne a fogamzasgatlonak mert bar minden alkalommal vedekezunk ovszerrel, mindig parazok addig mig meg nem jon..

Es akkor szerintetek siman elmehetek holnap egyedul a rendes, felnott nogyogyaszhoz, nem kell mindenkepp a gyereknogyogyaszhoz mennem?

2017. ápr. 25. 19:13
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Én 16 évesen már felnőtt nőgyógyásznál voltam először. Anya nem is akart volna bent maradni, de mivel az ő orvosa volt, és ő kért időpontot a magánrendelésre, először bejött velem (konkrétan csak az ajtóba), és 'bemutatott'. Utána az orvos meg is kérte, hogy fáradjon ki, és semmit nem mondott neki, iyeneket, hogy szűz vagyok-e, még akkor se mondott volna el, ha anya rákérdez szerintem.
2017. ápr. 25. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha fogamzásgátlás miatt akarsz gyógyszer, az még nem annyira gond, de csak pattanások ellen nem a megfelelö szer.


16 évesen oda mégy orvoshoz, ahová akarsz, nem a szülö dönti el, söt neki tudnia sem kell arról, hogy egyáltalán elmégy valakihez.


Az orvos meg nem engedi meg, hogy benn legyen bárki is (ha "makacskodik", akkor az épületböl is kiutasíthatják), és az eredményt nem közölheti senkivel

2017. ápr. 25. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a kommenteket, nagyon hasznosak voltak!:)
2017. ápr. 25. 20:23
 8/14 anonim válasza:
54%
Én úgy tudom, hogy ha szűz vagy, a nőgyógyász nem vizsgál meg hüvelyen keresztül. Csak azért mondom, hogy ne szóld el magad véletlenül, hogy megvizsgált a doki. A barátnőm ìgy bukott le az anyukája előtt pár évvel ezelőtt...
2017. ápr. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
De akkor nalam gondolom rakszurest is fognak csinalni, es arrol nem kapok semmilyen papirt meg semmi? Szoval az orvos nem ad anya kezebe egy leletet amin ilyen "titkok" rajta lehetnek?😄
2017. ápr. 25. 20:42
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Te vagy a betege nem az anyukàd. Ha ad valamit azt bevágod a tàskádba. Ha anya kérdezi hogy milyen volt annyit kell mondani hogy nem volt vészes. Szerintem a nőgyógyász mindenkinek a magánügye.
2017. ápr. 25. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!