Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Női kopaszodásra megoldás?

Női kopaszodásra megoldás?

Figyelt kérdés
szeretnék segítséget kérni. Pajzsmirigy problémám van, amire szedem a gyógyszert, de továbbra is kopaszodom. Sok orvosnál jártam, nem tudnak semmit mondani. Van olyan akinek sikerült visszafordítani a folyamatot? Sampon, hajszesz, hajnövesztő szerek már megvoltak. Köszönöm.

2017. jún. 26. 12:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Amit még megpróbálhatsz, az egy rendesebb, hozzáértő hajgyógyász. Ha főváros környéki vagy, Rabóczky Gyöngyit ajánlom, ő nem lehúzós, ért hozzá, és amúgy meg egy tünemény.
2017. jún. 26. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
köszönöm! hajgyógyászokrol olvastam, de nem próbáltam még. Számomra kissé hiteltelennek tűnnek (és igen, lehúzósnak is) a legtöbbnek nincs orvosi végzettsége, ezért kételkedem.
2017. jún. 26. 13:24
 3/14 anonim ***** válasza:

Elhiszem, én is kétségbeesésemben mentem el először egyhez, na az pont olyan volt, mint amilyennek írod. Mikor aztán marékszámra hullott a hajam, a párom rángatott el a Gyöngyihez. Szerintem nélküle már parókám lenne. Ő tényleg más, most már majdnem 5. éve járok hozzá vissza, mert a fodrászom is ő lett. Sajnos a hajhullós hajlamom megmaradt, és időnként előjön, de sosem ad semmi feleslegeset, csak amikor tényleg kell. És igaz, hogy drágák ezek a szerek, viszont nekem pl. elég sokáig elegek is.

Gyöngyiben azt is bírom, hogy fel tudja deríteni az embert, és tényleg odafigyel a problémádra, nem úgy, mint sok bőrgyógyász, aki néha kvázi úgy kezel, mintha direkt az ő bosszantására mentél volna oda.

Hajgyógyászból az olyanokat kerüld, akik azzal jönnek, hogy járj el y hónapig heti tizenezres kezelésekre, és akkor talán 2-3 hónap múlva javulni fog a hullás, de addig még akár romolhat is. És megideologizálja, hogy miért. Na Gyöngyinél ilyen nem volt. Az első kencét, amit tőle kaptam, kórházban próbáltam ki, mert egy vírusfertőzés miatt bekerültem, és már az alatt az idő alatt is javított egy picit a problémámon.

2017. jún. 26. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Hajgyógyásokról én semmi jót nem tudok mondani. Adott zsírosodásra meg hajhullásra méregdrága sampont-balzsamot, egyik se használt. Még jól meg is tépett, hogy megnézze valóban hullik-e a hajam, úgy hogy az ujjaival nekiállt gyorsan fésülni a hajamat, szó szerint tépte.
2017. jún. 26. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Kevés az infó. Hány éves vagy?
2017. jún. 26. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
29
2017. jún. 26. 23:22
 7/14 anonim ***** válasza:
4# Nekem is az első, akinél voltam kitépett konkrétan hajat, de nem csak az ujjaival fésülve, hanem csipesszel. :( Ha belőle indulnék ki, ugyanez lenne a véleményem, mint neked.
2017. jún. 27. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
3-as! ha 5 éve jársz vissza akkor ő sem tudott segíteni, pont úgy ahogyan egy ismerősömnek sem. Pár kezelés, hátha, de maradt minden a régiben. Hajgyógyász kezelésétől esetleg a korpásodás javulhat, de még a zsírosodást sem képesek megoldani.
2017. jún. 27. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
egy gyógyszerész ismerős a mezoterápiát ajánlotta , amikor tűvel "hormonokat", vagy valamilyen gátló anyagot fecskendeznek a fejbőrbe. Ezt orvos csinálja, de nem győzött meg..
2017. jún. 27. 15:07
 10/14 anonim ***** válasza:

Írtam, hogy a fodrászom is ő lett, azért járok hozzá 5 éve vissza. Továbbá sajnos vannak olyan egészségügyi problémák, amelyek hozzájárulnak a hajhulláshoz, nálam például a vírusfertőzések vagy az allergiaszezon, ami beindítja ezeket, és ilyenkor van szükségem plusz segítségre.

Ne mondd, hogy az embernek 5 év alatt egyetlen kúrától tip-topnak kellene maradnia a hajának, mert az nevetséges elvárás lenne. Fodrászhoz is ahhoz megy az ember vissza, aki bevált, orvoshoz is, hajgyógyászhoz is.

2017. jún. 27. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!